Policjanci wylegitymowali kilkudziesięciu kibiców Ruchu.

i

Autor: Pixabay Policjanci wylegitymowali kilkudziesięciu kibiców Ruchu.

Rządowe zakazy ich nie interesowały. Kibice Ruchu stawili się pod stadionem w Gorzowie

2021-03-22 12:41

Pomimo zakazu rządowego przyjechali do Gorzowa na mecz i zostali spisani. Kilkudziesięciu kibiców Ruchu Chorzów pojawiło się w sobotę (20.03) pod stadionem przy ul. Olimpijskiej. W tym czasie odbywał się mecz pomiędzy Wartą, a 14-krotnym mistrzem Polski ze Śląska.

Przyjazd fanów "niebieskich" zabezpieczały liczne siły policyjne, a część ulicy Olimpijskiej na kilkadziesiąt minut była wyłączona z ruchu. Kibice na stadion nie weszli, ale wspierali przez jakiś czas swoich piłkarzy zza ogrodzenia. W podróż do domu udali się jeszcze w czasie trwania drugiej połowy.

Jak informuje Grzegorz Jaroszewicz z gorzowskiej policji - kibice Ruchu zachowywali się spokojnie i nie trzeba było interweniować. Wszyscy jednak zostali spisani w związku z popełnionym wykroczeniem- gromadzenia się podczas pandemii. Notatka w tego zdarzenia trafi do gorzowskiego sanepidu, który podejmie dalsze decyzje w tej sprawie.

Przypomnijmy - Warta Gorzów przegrała 1 do 2 z utytułowanym śląskim klubem. Ruch dwie bramki strzelił w doliczonym czasie spotkania.

Typowe teksty rodziców. Na pewno nie raz je słyszałeś! Potrafisz je dokończyć?

Pytanie 1 z 16
Nie siedź na betonie, bo dostaniesz...
Akcja informacyjna dotycząca szczepień - strażacy roznoszą ulotki