Pokaz mody na Chrobrego

i

Autor: facebook.com/natalia.slizowska

miasto

Ruch tramwajowy w Gorzowie wstrzymany. Powód? Pokaz mody. Mieszkaniec oburzony

2023-07-24 16:08

W niedzielę , 23 lipca na ulicy Chrobrego w Gorzowie odbył się pokaz mody projektantki. Natalii Ślizowskiej. Mogliśmy na nim podziwiać kreacje, na których pokazany jest Gorzów. Pokaz przyciągnął rzeszę mieszkańców, ale byli także tacy, którym to się nie spodobało.

Pokaz mody Natalii Ślizowskiej jest bardzo ważnym wydarzeniem w Gorzowie. Praktycznie co roku w okresie letnim wydarzenie odbywa się na świeżym powietrzu i tak też było w minioną niedzielę. Władze miasta poszły na rękę Ślizowskiej i razem z MZK postanowili wstrzymać ruch tramwajów właśnie w godzinach odbywania się pokazu, o czym media i nie tylko informowały stosunkowo wcześniej.

Oburzony mieszkaniec Gorzowa

Mimo to, niektórym to się nie podobało. - Poważnie? Jakaś kwarcowa ma widziwimisię to sobie ot tak tramwaje zatrzyma... To tlyko w Gorzowie... - skomentował ten pokaz w sieci pan Marek. Na odpowiedź Ślizowskiej nie trzeba było długo czekać.

Szybka odpowiedź gorzowskiej projektantki

- Bardzo przepraszam za to, że ruch tramwajowy będzie wstrzymany przez mój pokaz. Natomiast chcę bardzo ożywiać ulicę Chrobrego, a jednocześnie martwię się po prostu o bezpieczeństwo ludzi. a szczęście kursować będzie komunikacja zastępcza i na pewno nikt nie ucierpi. W celu zrealizowania wydarzenia wynajęłam cały pas drogi oraz wypożyczyłam sto krzeseł, by część gości mogła wygodnie obejrzeć godzinne wydarzenie przy którym pracuje około trzydziestu osób – napisała gorzowska projektantka.

- Człowiek tyle lat studiował, tułał się po świecie, by dziś tworzyć takie inicjatywy... No cóż... Myślałam, że żyjemy w bardziej świadomym społeczeństwie... Rzeczywiście takie rzeczy tylko w Gorzowie! Dlatego właśnie moja kolekcja jest dedykowana temu miastu! Tydzień temu prezentowałam ją na Fashion Week w Berlinie i w związku z tym, że budzi w Gorzowie takie wspaniałe emocje... Zaprezentuję ją także we wrześniu w Nowym Jorku! A niech wszyscy wiedzą, gdzie leży Gorzów Wielkopolski – dodała Natalia Ślizowska.

Niedzielny pokaz mody Natalii Ślizowskiej udał się w stu procentach. Wydarzenie po raz kolejny podziwiało tłumy gorzowian!

Giacomo Conti — Pomaganie nie wychodzi z mody