gorzów natalia paryż

i

Autor: facebook.com/pracownia.natalia.slizowska/ print sreen Pokaz odbył się w amerykańskiej katedrze w Paryżu.

Modowa kolekcja gorzowianki na francuskim wybiegu

Paryż zdobyty! Udany pokaz na Fashion Week gorzowskiej projektantki

2023-03-17 13:30

Kolekcja Natalii Ślizowskiej inspirowana Marią Skłodowską Curie zrobiła, w modowej stolicy Francji, furorę. Posypały się nowe propozycje. Być może płaszcze, kombinezony, suknie z wizerunkiem polskiej uczonej pojadą zza ocean, do Nowego Jorku.

Kreacje gorzowianki można było zobaczyć w amerykańskiej katedrze w Paryżu. Za nim one tam dotarły, po drodze nie obyło się bez perypetii. Podróż odbyła się autobusem, jednak Natalia nie spodziewała się przesiadek. Gdy wraz z ekipą dotarła do celu, nie udało się zamówić taksówek, więc skorzystali z metra. To niestety był błąd, ale w końcu wylądowali w hotelu.

- Pokaz wszystko wynagrodził, to było moje wielkie marzenie. Okazał się hitem. Według tego co usłyszałam mój pokaz był najlepszy- tematyczny i spójny. Bardzo dużo wspaniałych komentarzy ze strony organizatorów, modelek, publiczności i innych projektantów. Co najważniejsze dostałam propozycje dalszej współpracy – podsumowała Natalia Ślizowska.

gorzów natalia paryż 2

i

Autor: facebook.com/pracownia.natalia.slizowska/ print sreen Modelki miały też kolby wypożyczone z II LO.

Pokaz na Fashion Week w Paryżu odbył się w minionym tygodniu [6.03]. Możecie go zobaczyć na facebooku gorzowskiej projektantki. W stolicy Francji udało się zrobić sesję zdjęciową sukni, płaszczy czy kombinezonów z polską uczoną. Znajdzie się ona w katalogu. Więcej szczegółów wkrótce.

OSCARY 2023 to chyba jakiś żart! Co się wydarzyło na gali filmowej? | To Się Kręci #11

QUIZ. Modele aut. Wiesz, kto produkuje Leona? To masz już 1 punkt

Pytanie 1 z 10
Słowo się rzekło. Samochód o nazwie Leon to produkt: