Libvingroom

i

Autor: fot. Livingroom Restaurant/www.facebook.com

POSZUKIWANY

Rozlał cuchnącą ciecz w jednej z restauracji w Gorzowie. Lokal publikuje wizerunek i prosi o pomoc w znalezieniu mężczyzny

2024-07-08 12:38

W sobotę (06.07) w jednej z gorzowskim restauracji zlokalizowanych w centrum miasta doszło do skandalicznego incydentu. Mężczyzna, który pojawił się w lokalu w pewnym momencie rozlał przy barze śmierdzącą ciecz. Właściciel obiektu szuka sprawcy i publikuje jego wizerunek.

Mężczyzna rozlał w barze środek do odstraszania dzików

Wszystko wydarzyło się około godziny 20:00 w restauracji Livingroom Restaurant zlokalizowanej przy ulicy Nadbrzeżnej. To właśnie tam, przy barze, jeden z gości rozlał podejrzany środek. Jak się okazało, był to hukinol - substancja odstraszająca dziki, sarny czy jelenie. To koncentrat potu ludzkiego, który mimo iż nie jest toksyczny to charakteryzuje się wyjątkowo nieprzyjemnym, intensywnym zapachem. Co więcej, potrafi się on bardzo długo utrzymywać w powietrzu, a jego usunięcie jest niezwykle trudne.

O sytuacji natychmiast zostały powiadomione służby, w tym policja oraz straż pożarna, jednak mężczyzna opuścił restaurację przed ich przybyciem. Teraz właściciel lokalu szuka sprawcy i prosi gorzowian o pomoc.

Poszukiwany mężczyzna, który rozlał środek na dziki w gorzowskiej restauracji

W mediach społecznościowych Livingroom'u pojawił się post, w którym umieszczono wizerunek mężczyzny. Było to możliwe dzięki zapisowi kamer z monitoringu.

PILNE!!!Poszukujemy człowieka ze zdjęć, który dzisiaj w naszej restauracji między godziną 19:50 - 20:00 wylał przy barze śmierdzącą ciecz. Za wskazanie sprawcy przewidziana jest nagroda. Bardzo prosimy o jak najwięcej udostępnień posta żebyśmy mogli znaleźć i ująć sprawcę dzisiejszego zamieszania - czytamy na Facebooku.

Jeśli ktoś rozpoznaje mężczyznę i chciałby pomóc w jego ujęciu, może się kontaktować bezpośrednio z lokalem lub gorzowską policją.

Zobacz też: Tak gorzowianie bawili się podczas koncertu Majki Jeżowskiej

Pseudonimy polskich gwiazd. Czy wiesz kto się kryje pod ksywką? Dopasuj pseudonim do nazwiska

Pytanie 1 z 10
Doda to ...
Doda na Aquaria Tour
Andrzej Piaseczny mówi o tolerancji w Polsce. "Wykopano mnie z restauracji"