Sygnał policja

i

Autor: www.lubuska.policja.gov.pl

POLICJA

Tożsamość mężczyzny wyłowionego z Odry wciąż nieznana. Policjanci apelują o pomoc

2024-07-08 9:39

Lubuskim funckjonariuszm wciaż nie udało się ustalić tożsamości mężczyzny, którego ciało pod koniec czerwca wyłowiono z Odry na wysokości SŁubic. Bardzo prawdopdoobne, że mężczyzna był innej narodowości. Jeśli ktoś miałby jakiekolwiek informacje w sprawie proszony jest o natychmiastowy kontakt z funkcjonariuszami.

Ciało wyłowione z Odry w Słubicach

Do dramatycznego odkrycia doszło 23 czerwca 2024 toku. To właśnie wtedy w rzece Odrze w Słubicach zauważono dryfujące na tafli wody zwłoki. Jak się okazało: ciało należało do ok. 40-letniego mężczyzny.

Do pracy natychmiast przystąpili policjanci oraz grupa dochodzeniowo-śledcza, którzy zajęli się ustalaniem tożsamości mężczyzny. Niestety, do tej pory się to nie udało, dlatego służby proszą o pomoc mieszkańców.

Kim jest mężczyzna wyłowiony z Odry? Policja podaje rysopis

Z uwagi na to, że do tej pory nie udało się ustalić tożsamości mężczyzny, funkcjonariusze postanowili opublikować jego rysopis.

Apelujemy do wszystkich osób o pomoc w rozwiązaniu sprawy i dotarciu do rodziny zmarłego. Poniżej podajemy rysopis zmarłego oraz numery kontaktowe do funkcjonariuszy. Mężczyzna prawdopodobnie może być innej narodowości - informuje Ewa Murmyło, rzecznik prasowy z Komendy Powiatowej Policji w Słubicach.

Mężczyzna miał około 40 lat, szczupłej budowy ciała. Posiadał również zarost. Ubrany był w spodnie jeansowe koloru ciemnego marki LS.Luwans, szaro-granatową kurtkę marki Columbia, buty sportowe niebiesko–czarne firmy Sewen for 7, a także sweter koloru ciemnego.

Jeśli ktokolwiek posiada informacje na temat mężczyzny lub mógłby w jakikolwiek inny sposób pomóc policjantom w tej sprawie proszony jest o kontakt z komendą. Można to zrobić dzwoniąc pod numer: 47 79 23 211, 47 79 23 212 – całodobowo lub pod nr telefonu alarmowego 112.

Zobacz też: Załamanie pogody w Gorzowie. Przerwany stand-up Michała Koterskiego na Wartowni 

Sonda
Czy zdarzyło Ci się pomóc policjantom w poszukiwaniach?
Wandale z Torunia poszukiwani przez policję. Zniszczyli budynek