Reni Jusis

i

Autor: Canva Pro / Daniel Kruczynski www.commons.wikimedia.org

IMPREZY

Reni Jusis zagra w Gorzowie! Będą też największe hity ABBY

2023-08-25 13:07

To będzie prawdziwa atrakcja dla fanów tej utalentowanej wokalistki i... Paryża! Reni Jusis pojawi się na gorzowskiej scenie w ramach cyklu letnich imprez "Dobry Wieczór Gorzów". Tym razem zabierze mieszkańców w wyjątkową, muzyczną podróż po Francji. A wcześniej, artyści Filharmonii Gorzowskiej, przeniosą nas do Szwecji, grajac największe hity ABBY!

To już ostatnie weekendowe koncerty w ramach cyklu letnich, miejskich imprez pod nazwą "Dobry Wieczór Gorzów". Tym razem na scenie ustawionej na Starym Rynku pojawi się nie kto inny jak Reni Jusis! To polska piosenkarka, autorka tekstów i muzyki, a także producentka. W 2013 została uznana przez redakcję magazynu „Glamour” jedną z dziesięciu Kobiet Dekady. To wyróżnienie przyznawane najsilniejszym i najbardziej inspirującym kobietom w polskim show-biznesie.

Reni Jusis w Gorzowie. Kiedy i gdzie wystąpi?

Reni Jusis jest autorką takich hitów jak chociażby "Kiedyś CIę znajdę", "Zakręcona" czy "Rowery Dwa". Teraz wokalistkę będzie można usłyszeć w Gorzowie na żywo, chociaż w nieco innym repertuarze.

Wokalistka przeniesie nas na uliczki Paryża i w cudowny retro klimat lat 60., kiedy życie wydawało się prostsze, po ulicach przechadzały się piękne dziewczyny z fryzurami w koński ogon, a francuska piosenka i kinematografia święciły triumfy w całej Europie po obu stronach żelaznej kurtyny" opowiadają organizatorzy cyklu imprez.

Reni Jusis wystąpi w Gorzowie w sobotę (26.08). Koncert rozpocznie się około godziny 20:00.

ABBA Kameralnie. Najpiękniejsze utwory w wykonaniu Filharmonii Gorzowskiej

Zanim jednak na scenie pojawi się Reni Jusis na mieszkańców czeka inna, muzyczna atrakcja. Artyści z Filharmonii Gorzowskiej zagrają bowiem najsłynniejsze utwory legendarnego szwedzkiego zespołu, czyli ABBY! Hity przedstawione zostaną w nieco bardziej klasycznej wersji.

Koncert rozpocznie się o godzinie 19:00. Udział we wszystkich imprezach w ramach cyklu "Dobry Wieczór" jest darmowy. Scena, przypomnijmy: na Satrym Rynku.

Dobry Wieczór Gorzów i Wartownia przyciągnęły tłumy mieszkańców! Rekordowa ilość imprezowiczów bawiła się na koncercie Westbama

Sonda
Podobają Ci się letnie atrakcje w Gorzowie?
Reni Jusis kończy nietypową płytę - jaką? Zdradziła to Monice Król w Radiu SuperNova