Wartownia Gorzów

i

Autor: Majkel / Wartownia Facebook.com

IMPREZY

Ostatni koncertowy weekend na Wartowni! Kto zagra w Gorzowie?

2023-08-24 14:30

Kończą się wakacje, a wraz z nimi dobiegają końca letnie imprezy organizowane na gorzowskiej Wartowni. Na miekszańców czekają jeszcze dosłownie cztery ostatnie dni zabaw, koncertów, warsztatów i ćwiczeń. Jeśli ktoś jeszcze nie był, ma ostatnią szansę, by skorzystać z letnich atrakcji. Sprawdź, co się będzie działo w najbliższy weekend.

Przez cały lipiec i sierpień gorzowianie mogli korzystać z atrakcji jakie oferowała Wartownia. To wyjątkowe miejsce zlokalizowane na nadwarciańskich dłoniach, na którym w każdy weekend organizowane były różnego rodzaju wydarzenia. Na scenie nie zabrakło prawdziwych gwiazd, jak np. Westbam czy Peja, ale były też stand upy, zajęcia z jogi i warsztaty kreatywne dla najmłodszych.

Teraz szykuje się już ostatni weekend zabaw, które rozpoczną się w czwartek i potrwają aż do niedzieli. Sprawdźcie, co się będzie działo!

Wartownia Gorzów. Harmonogram imprez 24-27.08.2023

CZWARTEK:

11:00 - 13:00 - Warsztaty szycia

Zajęcia szycia od podstaw prowadzone przez Maję Powalską zapoznają Was z funkcjami maszyny oraz będą początkiem, który wprowadzi wszystkich w świat szycia.Jeśli ktoś ma swoją maszynę do szycia warto, aby zabrał ją ze sobą. Tym razem do uszycia będzie kimono. Aby je wykonać potrzebować będziesz od 1,5m szerokości do 4m długości materiału (w zależności jak długie chcemy kimono). Na lato najlepiej sprawdzi się wiskoza, muślin bądź len.

Udział w zajęciach jest darmowy, ale potrzebne są wcześniejsze zapisy, których można dokonać pod numerem: 604 279 914.

16:30 - 18:30 - Warsztaty graffiti dla dzieci i młodzieży

Warsztaty prowadzone przez członków ARToteki, odpowiedzialnych m.in. za gorzowskie Filary Sztuki. Zajęcia mają na celu rozbudzanie ciekawości świata i inspirowanie do poznawania jego różnorodności kulturowej, religijnej, społecznej i przyrodniczej. Podczas warsztatów poruszone zostaną zagadnienia z tematu graffiti, czyli nauka projektowania, poznawania kolorów i poprawnego używania farby typu spray.

Konieczne są wcześniejsze zapisy, których można dokonać u prowadzących za pośrednictwem Facebooka, fanpage @ARTotekagorzow.

PIĄTEK:

19:00 - Polska Wersja

Kolejny koncert na Wartowni. Na naszej scenie wystąpi Polska Wersja, zespół muzyczny znany z hip hopowych hitów, takich jak np. "Którędy wyjść na ludzi", "Nie potrzeba mi nic więcej" czy "Warto mówić kocham".

Line up:

  • POLSKA WERSJA
  • DJ Nambear
  • I.G.O. / SŁN

Namiot: AN ON BAST / MALVEE / EQ

SOBOTA:

Sobotnie imprezy rozpoczynają się o godzinie 19:00, ale główne gwiazdy pojawią się na scenie dopiero około 21:00.

1) Josef Bratan i Diho

2) CYL i Landsberg Familia

3) DJ INOX

jeden z najpopularniejszych polskich dj’ów i producentów/ remixerów od ponad 20 lat znany doskonale na rynku klubowym. Jego nietuzinkowe produkcje „LightUp The Night” „I’m On MyWay” czy „Everybody Bounce” pozwoliły mu wedrzeć się z impetem na wysokie miejsca list przebojów.

4) COPECKY

5) JAVA

NIEDZIELA:

10:00 - Joga nad Wartą

Jak co niedzielę nad Wartą, na trawie wśród drzew i w okolicy rzeki odbędą się zajęcia z jogi, które poprowadzą wykwalifikowani instruktorzy. W zajęciach może wziąć udział każdy, niezależnie od wieku i umiejętności. Wystarczy wygodnie się ubrać, wziąć ze sobą koc, matę lub duży ręcznik i udać się na nadwarciańskie błonia.

11:00 - 12:30 - Chodźmy na podwórko - zajęcia sportowe dla dzieci

Zajęcia skierowane do dzieci w wieku 6-14 lat. W programie przewidziano zajęcia sportowe ogólnorozwojowe, które stanowią wstęp do każdej dyscypliny sportowej. Zajęcia w ramach promocji zdrowego stylu życia, prowadzone będą przez wykwalifikowanych trenerów i instruktorów sportu i dostosowane do poziomu uczestników.

11:30 - 14:30 - Warsztaty kreatywności dla dzieci

W czasie kreatywnych zajęć, dzieci pod opieką animatorek poznają interesujące sposoby na spędzenie czasu bez wykorzystania do tego smartfonów, komputerów czy innych urządzeń elektronicznych. Zabawa opiera się na użyciu różnych materiałów i produktów, często recyklingowych i ekologicznych, a zawsze bezpiecznych dla zdrowia dzieci.

19:00 - 21:00 - Tomasz Kołecki Stand Up

Na świat przyszedł w '97, a na scenę wszedł w 2013 zostając najmłodszym komikiem w Polsce. Mimo młodego wieku od ponad czterech lat daje sobie radę w świecie polskiego stand-upu. Wygrał 4 edycje Antrakt Stand-up festiwal. W swoich występach stara się przybliżyć publice jakie rozterki oraz emocje targają młodym człowiekiem wchodzącym w świat dorosłości. Przez dwa lata współtworzył projekt Po prostu stand-up.

To już jest koniecimprez na Wartowni! A tak bawiliście się na koncercie Westbama:

Sonda
Byłeś/aś na gorzowskiej Wartowni?
Doda o nadchodzących koncertach. Będzie się działo!