gorzów długosza rem 1

i

Autor: TogaHA Pracowników faktycznie niewielu.

Remont ul. Długosza z obsuwą. Gorzowianie rozczarowani...[FOTO]

2021-12-14 16:03

Modernizacja na osiedlu Staszica rozpoczęła się pod koniec sierpnia i przez trzy miesiące za wiele się tam nie działo. Mieszkańcy ulicy w mediach społecznościowych zaprosili na jej żartobliwe otwarcie. Jednak powodów do śmiechu nie ma.

Jak piszą gorzowianie z ul. Długosza na facebooku- drogowców pracuje niewielu i niezbyt długo. Usunięta została stara nawierzchnia i droga jest rozkopana. Widać, że do końca roku nie zostanie zakończona. Wniosek o wydłużenie terminu jeszcze nie wpłynął do urzędu, ale jest znany powód opóźnienia.

- Wykonawca tłumaczy, że problemem jest trudna sytuacja na rynku dostaw materiałów budowlanych. Zaznacza, że niezbędne materiały w najbliższym czasie dotrą do Gorzowa. Firma zapewniła także, że jeżeli pogoda na to pozwoli, to zakończy tą inwestycje w ciągu kilku tygodni - wyjaśnia Wiesław Ciepiela, rzecznik gorzowskiego magistratu.

gorzów długosza rem 2

i

Autor: TogaHA Ulica rozkopana, mieszkańcy mają kłopoty z dojazdem.

Mieszkańcy mają też problem z dojechaniem na swoje posesje. Wykonawca zobowiązał się, że w jakiś sposób drogę udostępni.  Przebudowana ma zostać kanalizacja deszczowa. Po sfrezowanej jezdni ruch zostanie przywrócony. Koszt inwestycji to 2 miliony złotych.

Podpalenie choinki w Ośniu Lubuskim

Co wiesz o potrawach świątecznych?

Pytanie 1 z 12
Z czego powinien być tradycyjny kompot wigilijny?