Tak wygląda remont ulicy Konsynierów Gdyńskich w Gorzowie. Kiedy droga będzie gotowa?

i

Autor: pci

remont dróg

Remont najważniejszej ulicy w centrum miasta zostanie zakończony przed czasem? Robotnicy pracują w pocie czoła!

2024-03-07 12:28

Od 5 marca kierowcy w Gorzowie jeżdżą już inaczej po ulicy Kosynierów Gdyńskich. Taki stan rzeczy utrzyma się przez najbliższe kilka tygodni. Jak wyglądają prace właśnie w tym miejscu? Sprawdziliśmy to.

Na Kosynierów Gdyńskich w Gorzowie praca wre!

Mimo, że pogoda nie rozpieszcza pracowników przy przebudowie Kosynierów Gdyńskich, to wielu z nich prężnie działa tak, aby ulica została oddana do użytku w terminie. Przechadzając się wzdłuż remontu, zauważyliśmy kilkudziesięciu pracowników, którzy w pocie czoła remontują jedną z najważniejszych ulic w Gorzowie.

Efekty widać gołym okiem. Co kilka tygodni jest reorganizacja ruchu drogowego, co tylko świadczy o tym, że prace idą do przodu.

Od 5 marca kierowcy znów jeżdżą inaczej. - Wprowadzone zmiany będą polegały na przełożeniu ruchu na drugą stronę jezdni - na odcinku od wjazdu przy budynku Kos. Gdyńskich 50 do skrzyżowania ulic: Kos. Gdyńskich, Żwirowej, Słowiańskiej oraz Roosevelta – informuje firma Eurovia, która jest wykonawcą tej przebudowy.

Co ciekawe, ulica ma być gotowa we wrześniu tego roku. Patrząc na to, jak dużo pracowników działa przy przebudowie, to ulica faktycznie może zostać wykonana w terminie. A jak wygląda teraz? Sprawdźcie naszą, poniższą galerię!

Na ten remont czekali rowerzyści w Warszawie. I się doczekali!
Sonda
Czy przeszkadzają Ci remonty dróg?