Dziurawy chodnik i ulica Górczyńska w Gorzowie

i

Autor: forum: Gorzów - rozmowy o wszystkim na facebooku

ważne

Ta ulica w Gorzowie odstrasza! Przejście po niej może skończyć się tragedią

2024-01-30 12:20

Ulica Górczyńska w Gorzowie od wielu lat jest prawdziwą drogą przez męke nie tylko dla kierowców, ale także dla pieszych. Zarówno ulica, jak i chodnik pozostawiają bardzo wiele do życzenia, a ich lata świetlności już dawno minęły.

Teraz mieszkańcy chcą wziąć sprawy w swoje ręcę i nagłaśniają ten temat w sieci. Po ulicy Górczyńskiej ciężko się przechodzi a zwłaszcza, gdy pada deszcz lub śnieg.

Zapadający się chodnik i ulica jak ser szwajcarski, to zdecydowanie nie jest wizytówka gorzowskiego osiedla Manhattan. A zdjęcie przypięte do artykułu mówi bardzo wiele.

Lód na chodnikach i ulicach we Wrocławiu. Tak ślisko, że można połamać nogi!

Ulica i chodnik na Górczyńskiej, jeszcze trochę i ktoś naprawdę zrobi sobie tam krzywdę, a zwłaszcza kiedy zalega tam śnieg. Przydałby się gruntowny remont, chodzę tą drogą codziennie i z roku na rok wygląda to niestety tylko gorzej. Halo miasto! - napisał jeden z mieszkańców na gorzowskim forum.

A co w przypadku, gdy jeden z mieszkańców coś sobie zrobi przechodząc akurat po tym chodniku? Tu sprawa jest prosta. Dana osoba może wówczas ubiegać się o odszkodowanie do zarządcy danego miejsca, którym w tym przypadku jest albo spółdzielnia mieszkaniowa albo miasto. Na miejsce warto wezwać służby, np. straż miejską, żeby spisano protokół. Pomoże on wówczas w dalszych czynnościach przy wypłaceniu odszkodowania.

Tragedia na oblodzonym chodniku. Nie żyje 38-latek. Dzień po chodnik został posypany grubą warstwą piachu
Sonda
Złamałaś/ złamałeś kiedyś nogę lub rękę na oblodzonym chodniku?