Gwiazdy

i

Autor: Albin Olsson ; Wojciech Pędzich ; Roger Gor photos ; http://politik.in2pic.com, / www.commons.wikimedia.org

QUIZ

QUIZ Pseudonimy polskich gwiazd! Czy dopasujesz sceniczny pseudonim do artysty?

2024-04-27 15:23

Czy wiesz jak nazywa się Mrozu? A może potrafisz wymienić imię i nazwisko słynnej Margaret? Chociaż znamy ich z ekranu telewizora i z radia nie zawsze jesteśmy w stanie powiedzieć jak sie nazywają. W obecnych czasach gwiazdy często posługują się pseudonimami i ksywkami. Sprawdź w naszym quizie, czy potrafisz je dopasować do osoby!

Posługiwanie się pseudonimami i ksywkami przez artystów jest w tej chwili bardzo popularne. Są łatwiejsze do zapamiętania niż całe imię i nazwisko i łatwiej nimi operować w mediach społecznościowych.

Po pseudonimy sięgają przede wszystkim wokaliści i wokalistki. Ksywkami często nawiązują do nazwiska bądź imienia (np. wspomniana już Margaret czy Doda), ale łączą je też np. z ulubionym kolorem, pasją, autorytetem, postacią fikcyjną, itp. Możliwości jest niezliczona ilość, a jedynym ograniczeniem staje się... wyobraźnia.

Czasami słysząc prawdziwe imię i nazwisko danej gwiazdy trudno skojarzyć o kogo tak naprawdę chodzi. A Ty, jak dobrze się na tym znasz? Ten quiz wyjaśni wszystko.

Pseudonimy polskich gwiazd. Czy wiesz kto się kryje pod ksywką? Sprawdź swoją wiedzę w quizie!

Pseudonimy polskich gwiazd. Czy wiesz kto się kryje pod ksywką? Dopasuj pseudonim do nazwiska

Pytanie 1 z 10
Doda to ...
Doda na Aquaria Tour
Doda nie wiedziała, że lata temu przegrała z Blog 27