paweł krauz warta gorzów

i

Autor: Dawid Lis/Warta Gorzów Paweł Krauz, kapitan Warty, w sobotę będzie pauzował za żółte kartki.

Warta Gorzów

Puchar to już przeszłość, czas skupić się na utrzymaniu

2023-05-19 13:03

AstroEnergy Warta Gorzów w sobotę [20.05] podejmie na stadionie przy Olimpijskiej rezerwy Górnika Zabrze. Z wyjazdowego spotkania na Śląsku gorzowianie mają dobre wspomnienia.

W Zabrzu wygrali 3 do 0 po trafieniach Ufira, Gardzielewicza i Krauza. Nie jest jednak tajemnicą, że obaj gorzowscy trzecioligowcy w tym sezonie lepiej radzą sobie na wyjazdach. Dodatkowo trener Mateusz Konefał boi się o kwestie kondycyjne po pucharowym meczu w Gubinie:

Dla nas najważniejszym jest teraz, żeby zregenerować się po tym meczu pucharowym w Gubinie, po tej dogrywce. Mimo, że zrobiliśmy te rotacje, zrobiliśmy to rozsądnie, to mam mimo wszystko obawy, że możemy mieć problemy fizyczne w tym spotkaniu.

Ze składu na mecz z rezerwami Górnika wypadnie na pewno kapitan Warciarzy - Paweł Krauz. Napastnik w ostatnim meczu zgarnął ósmą żółtą kartkę w tym sezonie i musi teraz odbyć jeden mecz pauzy.

Według aktualnego układu tabeli bordowo-granatowi mają nad strefą spadkową tylko oczko przewagi. Czy uda się ją utrzymać, albo powiększyć? Dowiemy się w sobotę. Początek meczu z Górnikiem II o godzinie 14.

QUIZ. Poznasz serial po jednej scenie? Tylko dla fanów z sokolim wzrokiem!

Pytanie 1 z 14
Tu dumny ojciec prowadzi do ślubu córkę. Chodzi oczywiście o serial...
M jak miłość. Magda (Anna Mucha), Wojtek Marszałek (Emilian Kamiński)