warta gorzów carina

i

Autor: Dawid Lis/Warta Gorzów Warcie po raz trzeci w tym sezonie nie udało się pokonać Cariny.

Puchar Polski Gorzów

Gorzowskiego finału nie będzie, w każdym znaczeniu

2023-05-18 11:34

Z rozgrywkami regionalnego Pucharu Polski pożegnała się zarówno AstroEnergy Warta Gorzów, jak i Agencja Inwestycyjna Stilon. Tym samym z finałem tych rozgrywek pożegnał się też...stadion przy ulicy Olimpijskiej. Lubuski Związek Piłki Nożnej postanowił przenieść starcie Czarnych Żagań z Cariną Gubin do Lubska.

Agencja Inwestycyjna Stilon Gorzów przegrała na wyjeździe z czwartoligowymi Czarnymi Żagań 1 do 2. Mecz zaczął się nieźle dla niebiesko-białych, którzy objęli prowadzenie po trafieniu Mateusza Kaczora. Asystę zaliczył Maks Bogdanov.

Gospodarze wyrównali jeszcze w pierwszej połowie za sprawą Błażeja Strugaru. Ten sam zawodnik pogrążył podopiecznych Karola Gliwińskiego w 88 minucie.

Na półfinale z rozgrywkami regionalnego Pucharu Polski pożegnała się też AstroEnergy Warta. W wyjściowej jedenastce na mecz z Cariną Gubin pojawiło się sporo zawodników, którzy w lidze notują mniej minut. Najsilniejszym składem na boisko nie wyszli także gospodarze.

W regulaminowych 90 minutach starcia lubuskich trzecioligowców bramki nie padły. Dopiero na początku dogrywki przepięknego gola dla gubinian zdobył Kacper Laskowski.

Andrzej Niedzielan po meczu Legia - Raków w finale Pucharu Polski

Jak się dzisiaj [18.05] okazało, LZPN po odpadnięciu obu gorzowskich ekip podjął decyzję o przeniesieniu finałowego starcia między Cariną a Czarnymi Żagań na południe województwa. Finał odbędzie się 8 czerwca w Lubsku. Początek o godzinie 17.

QUIZ. Zawody bohaterów kultowych polskich filmów. 8/12 oznacza, że jesteś kinomaniakiem

Pytanie 1 z 12
Jurka Kilera, w którego wcielił się Cezary Pazura, w filmie „Kiler” posądzano o to, że jest płatnym zabójcą. Tymczasem był: