Przepowiednia

i

Autor: Cava Pro

PRZEPOWIEDNIA

Przerażająca przepowiednia Nostradamusa na 2024 rok. Co nas czeka? Słynny jasnowidz mówi o głodzie i biedzie

2024-04-27 15:25

Od wieków ludzi fascynuje to co niezbadane, nieodkryte i tajemnicze. Wielu chce wiedzieć, co przyniesie przyszłość, ale wiedza ta zarezerwowana jest wyłącznie dla nielicznego grona. Niewątpliwie jednym z najsłynniejszych proroków przepowiadających przyszłość był Nostradamus. Jego wizja 2024 roku budzi niepokój. Co przepowiedział Nostradamus na ten rok?

Na przestrzeni wieków pojawiało się wielu mistyków, wieszczów i proroków, którzy próbowali przepowiedzieć nadchodzące wydarzenia - jedni korzystali z kart, inni z gwiazd, a jeszcze inni doznawali objawień i wizji. Faktem jest, że przepowiednie fascynują miliony ludzi, ale czy są w ogóle prawdziwe?

Fenomen przepowiadania przyszłości to coś czego ludzki umysł na tę chwilę nie jest w stanie pojąć. Niektóre z przepowiedni nie miały swojego odzwierciedlenia w rzeczywistości, ale inne okazywały się zaskakująco trafne budząc nie tylko podziw, ale i strach. Niewątpliwie prym wśród wieszczów i proroków wiedzie Nostradamus, któremu przypisuje się wiele trafnych wizji.

Przepowiednie Nostradamusa

Nostradamus, a właściwie Michel de Nostredame, urodził się w roku 1500 we Francji. Od początku cechował się wyjątkową inteligencją i już jako młody chłopak władał kilkoma językami i doskonale znał się na matematyce wyższej.

Ukończył medycynę, ale pomagając ludziom stawiał na naturalne metody leczenia, takie jak m.in. zioła i niekonwencjonalne praktyki, nieznane tamtejszym lekarzom (jak np. wietrzenie pomieszczeń, zmiana pościeli, podawanie dużej ilości wody).

Nostradamus czytał też z gwiazd, sposobem, który nie został odgadniony do dziś. Swoje proroctwa spisywał w formie rymowanych czterowierszy grupowanych po sto centurii. Przepowiadał plagi, katastrofy, klęski żywiołowe czy wojny, dlatego też często nazywany jest "Prorkiem Zagłady".

Według badaczy, można mówić o kilku trafnych przepowiedniach, do których należą m.in. rewolucja francuska, dojście Hitlera do władzy, zamach na prezydenta Kennedy'ego, lądowanie na Księżyku, atak na World Trade Center czy też śmierć Królowej Elżbiety w 2022 roku. Słynny wieszcz ma także przepowiednie na 2024 rok!

Nostradamus przepowiada co się wydarzy w 2024 roku

Po raz kolejny prorok ma niepokojące wieści. Główna przepowiednia dotyczy "wyparcia króla wysp", który zostanie "wypędzony siłą" i zastąpiony przez osobę "nie mającą znamion króla". Nostradamus nie wyjaśnia wprost o jakiego króla chodzi, ale badacze interpretują, że wróżba dotyczy króla Karola III, który abdykuje po licznych i nasilających się atakach na niego i Camillę.

Kataklizmy, wojna i głód. Przerażająca wizja Nostradamusa na 2024 rok

Prorok Zagłady nie ma dla nas dobrych wieści na nadchodzący rok. To właśnie w 2024 czeka nas największy jak dotąd kryzys klimatyczny. Z jednej strony "sucha ziemia stanie się jeszcze bardziej sucha", a z drugiej inne rejony nawiedzone zostaną przez liczne i silne powodzie. Mówi też o fali zarazy i wielkim głodzie na świecie. Ludzkość czeka katastrofa humanitarna i kryzys ekonomiczny, który ma się rozpocząć we Włoszech.

Co dobrego w 2024 roku? Nostradamus mówi o leku?

Nostradamus przewidział, że w 2024 roku czekają nas nie tylko tragedie - jeden aspekt budzi nadzieję, chociaż wciąż jest trudny do zrozumienia. Otóż, w nadchodzącym roku wynaleziony ma zostać sposób na zatrzymanie starości. Czy będzie to lek, mikstura czy też jakakolwiek inna metoda - tego nie wiadomo.

Czarcie kręgi w lesie pod Gorzowem

Sonda
Wierzysz w przepowiednie Nostradamusa?
Polskość będzie zachwiana?! Przerażająca wizja jasnowidza Jackowskiego. Mroczna przepowiednia dla miast
Listen on Spreaker.