Baba Wanga

i

Autor: originally bg:User:Пакко, bg:Image:Vanga.jpg / CC-BY-SA-3.0 / https://citaty.net/autori/baba-vanga/ ; Canva Pro

PRZEPOWIEDNIE

Baba Wanga mówi co się wydarzy w 2024 roku. Przepowiednia Baby Wangi brzmi niepokojąco

2024-03-05 8:26

Przepowiednie, ezoteryka, czary i magia to coś co fascynuje ludzi od wieków. Pytania o przyszłość towarzyszą nam nieustannie, więc nic dziwnego, że wiele osób zastanawia się co przyniesie 2024 rok. Mistyczka Baba Wanga ma dla nas niepokojące proroctwo.

Nie tylko Nostradamus, ale wielu innych jasnowidzów od zarania dziejów próbuje rozszyfrować losy świata. Niektórzy patrzą w gwiazdy chcąc wyczytać z nich co się wydarzy, inni zaglądają w karty, a jeszcze inni medytują lub doznają objawień.

Niewątpliwie każda przepowiednia budzi dreszczyk emocji, zwłaszcza jeśli wypowiada ją osoba budzącą wśród wielu dużą wiarygodność. A do takich osób z pewnością należy Baba Wanga. Co według niej wydarzy się w 2024 roku?

Przepowiednie Baby Wangi

Baba Wanga to niewidoma mistyczka, znachorka i jasnowidzka. Urodziła się w 1911 roku w Macedonii Północnej i żyła aż do 1996 roku (zmarła w Petriczu, na Bułgarii).

Kobieta straciła wzrok w wieku 12 lat na skutek uderzenia piorunem. Swoje umiejętności jasnowidzenia ujawniła mając 30 lat - już wtedy przepowiadała przypadkowo napotkanym ludziom co ich czeka, na jakie choroby chorują i czego powinni się wystrzegać.

Baba Wanga przepowiedziała też dokładną datę swojej śmierci, a eksperci twierdzą, że większa część jej przepowiedni pokrywała się z rzeczywistością (śmierć Józefa Stalina, rozpad ZSRR, wybuch elektrowni w Czarnobylu, itp.).

Co nas czeka w 2024 roku? Przepowiednia Baby Wangi

Mimo, że mistyczka już nie żyje to jej przepowiednie sięgają aż 5079 roku. W swoich wizjach nie ominęła również nadchodzącego 2024 roku. Co się wtedy wydarzy?

Według Baby Wangi 2024 rok to wiele zmian w każdym aspekcie życia. Po pierwsze: czeka nas przełom w rozwoju informatyki kwantowej co będzie miało ogromny wpływ na postęp technologii. Oprócz tego wynaleziony ma zostać lek na raka, który uratuje tysiące istnień.

Niestety, na tym kończy się to co dobre. 2024 rok postawi bowiem przed ludzkością wiele wyzwań. Po pierwsze: czeka nas poważny kryzys gospodarczy, który dotknie przede wszystkim kraje europejskie. Do tego dojdą postępujące zmiany klimatu, które spowodują wiele kataklizmów i klęsk żywiołowych (pożary, powodzie, wichury i trzęsienia ziemi to coś czego nie unikniemy).

Jakby tego było mało, zatrzęsie się też światowa polityka za sprawą zamachu na Władimira Putina, którego miałby dokonać ktoś z jego najbliższego otoczenia. Z kolei władzę w Stanach Zjednoczonych ponownie miałby przejąć Donald Trump, który jednocześnie zapadnie na bliżej nieokreśloną chorobę. W 2024 roku wzmagać się też mają cyberprzestępstwa.

Najbardziej ciekawie brzmi jednak proroctwo dotyczące możliwych kontaktów z istotami pozaziemskimi. Na Ziemi ma się zjawić smok, który "przejmie wszystko".

Czy przepowiednie Baby Wangi się sprawdzą? Przekonamy się już niedługo!

Czarcie kręgi w lesie pod Gorzowem

Sonda
Wierzysz w przepowiednie?
Jasnowidz Jackowski zobaczył w przepowiedni opustoszałą część Polski. Jego wizja jest wstrząsająca!