Paweł Parys

i

Autor: Edyta Nycz

Powiększa się sztab szkoleniowy Stali Gorzów! To on pomoże Świstowi

2022-12-05 15:32

W ostatnim czasie w Gorzowie jest bardzo głośno nt. trenerów. Piotr Świst zastąpił na stanowisku szkoleniowca młodzieży Piotra Palucha. W ostatnich dniach do legendy Stali Gorzów dołączyła kolejna osoba, która jest od dawna związana z klubem.

Stal Gorzów wychowankami stoi. To wiadomo od dawna. W tym momencie polityka klubu opiera się na tym, że nawet sztab szkoleniowy jest złożony z samych wychowanków. Do Stanisława Chomskiego i Piotra Śwista dołączył Paweł Parys, który w ostatnich latach odpowiadał za szkółkę w Wawrowie. Teraz dojdą mu kolejne obowiązki.

- Jesteśmy po pierwszym spotkaniu, na którym spotkali się wszyscy trenerzy. Padły pierwsze deklaracje i chęci współpracy. Wygląda więc to bardzo fajnie i liczymy, że wzmocniony sztab trenerski, który jest w Stali Gorzów, pozwoli zbierać pierwsze owoce za 2-3 lata. Nazwisko Piotra Śwista to niejedyne, które wzmacnia nasz zespół. W sztabie trenerskim pojawi się już na stałe Paweł Parys, który do tej pory w GUKS Speedway Wawrów zajmował się szkoleniem młodzieży w kategorii 125cc. Pełny sztab trenerski będzie więc wyglądał następująco: Paweł Parys, Piotr Świst, Piotr Rembas i oczywiście Stanisław Chomski - powiedział Waldemar Sadowski, prezes Stali Gorzów, w rozmowie z PGE Ekstraligą.

Paweł Parys będzie teraz "prawą ręką" Piotra Śwista. Będzie odpowiadał nie tylko za szkółkę w Wawrowie, ale także z PitBike.

Sonda
To dobra decyzja Stali Gorzów?