Na TikToku pojawił się nowy trend. Wiedziałeś/aś o nim?

i

Autor: tiktok.com/@londonbruncher / pixabay.com

TikTok

Popularny trend z tiktoka podbija świat! Jak zrobić ciągnący się napój? Poradnik

2023-07-31 14:25

O tym tiktokowym trendzie słyszeli już chyba wszyscy, którzy choć trochę przeszukuję tę platformę z pozycji telefonu lub komputera. Mrożony, ciągnący się napój zrobiło już bardzo dużo ludzi. No właśnie, ale jak go się robi i czy jest bezpieczny dla zdrowia?

Ciągnący się napój trendem na TikToku. Jak go zrobić?

To jest bardzo proste. Wystarczy do danego napoju dolać syrop kukurydziany, a następnie zamrozić na kilka godzin. Efekt znajduje się na poniższym TikToku.

Nie ma tutaj nic odkrywczego, ale tego typu filmy stały się absolutnym trendem na TikToku już jakiś czas temu. W Polsce również to jest bardzo popularne. Medycy jednak odradzają próbowanie tego typu wynalazków. Dlaczego?

Jak czytamy na papilot.pl: "Dentyści zwracają uwagę na fakt, że taka wyjątkowo słodka przekąska może źle wpłynąć na stan zębów. Oprócz tego TikTokerzy narażają się na ostry ból brzucha, wzdęcia i biegunkę. Ryzyko wystąpienia tych objawów pojawia się zwłaszcza w przypadku osób, które cierpią na nietolerancję fruktozy - według badań takie schorzenie może dotyczyć nawet 1 na 3 osoby."

Hity, które podbijają TikToka. Stały się viralami!
Sonda
Czy korzystasz i będziesz korzystać z TikToka?