SHOW BIZNES

Popek bez tatuaży i blizn. Tak wyglądał raper przed metamorfozą. Nie do wiary jaka zmiana!

2024-01-30 10:28

Popek to jedna z najbardziej charakterystycznych osobowości na polskiej scenie muzycznej. Wyróżnia go nie tylko kontrowersyjny styl bycia, ale także liczne tatuaże i blizny. Jednak nie zawsze tak było! Zobaczcie jak kiedyś wyglądał słynny raper. Nie do wiary, że aż tak się zmienił!

Popek wciąż szokuje!

Popek, a właściwie Paweł Ryszard Mikołajuw, to pochodzący z Legnicy raper, muzyk, wokalista, a także aktor i zawodnik MMA w wadze ciężkiej. Członek legendarnych zespołów Firma oraz Gang Albanii.

W tej chwili raper ma 45 lat i nieustannie szokuje opinię publiczną. Wszystko głównie za sprawą licznych zmian dokonywanych w swoim wyglądzie - obecnie tatuaże i blizny po skaryfikacji zasłaniają mu zarówno twarz jak i większą część ciała.

W 2012 roku "Król Albanii" zdecydował się na przeprowadzenie pierwszego zabiegu skaryfikacji na policzkach, natomiast później wytatuował sobie gałki oczne.

Jakby tego było mało, w grudniu ubiegłego roku postanowił zafundować sobie kolejny tatuaż: tym razem na policzku wytatuował sobie wulgarny napis i dwie grube kreski.

Popek przed zmianami. Tak wyglądał Paweł Mikołajuw bez blizn i tatuaży

Trzeba przyznać, że obecny wygląd Popka może budzić niepokój. Kiedyś jednak raper wyglądał zupełnie inaczej i w niczym nie przypominał siebie z obecnych czasów. Można się nawet pokusić o stwierdzenie, że... wyglądał dość sympatycznie.

Pamiętacie Popka przed metamorfozą? Zobaczcie, jak się zmienił!

Sonda
Podobają CI się tatuaże?
Popek w pocie czoła szykuje się do debiutu na Gromdzie