gorzów pożar Międzyrzecz 3

i

Autor: materiały Lubuska Policja Pożar mieszkania w Międzyrzeczu

Policja

Międzyrzecz: Chwile grozy w płonącym budynku. Dwie osoby poszkodowane

2024-03-26 12:12

Dwóch policjantów uratowało mężczyznę oraz ewakuowało rodziny. Strażacy znaleźli jeszcze jedną osobę w objętym ogniem mieszkaniu. Poszkodowani trafili pod opiekę lekarzy. Biegli ustalą okoliczności zdarzenia.

Do dramatycznej akcji doszło w poniedziałek w nocy [25 marca] tuż po godzinie 1:00 w jednym z domów wielorodzinnych w Międzyrzeczu. Gdy policjanci dotarli na miejsce, mieszkanie na parterze było całe w płomieniach. Chcieli dostać się do wnętrza przez okno, jednak wysoka temperatura uniemożliwiła to. Musieli wybić szybę w drzwiach wejściowych na klatce.

Gęsty dym utrudniał widoczność i oddychanie. Mundurowi wyważyli drzwi do płonącego mieszkania i wyciągnęli mężczyznę, który był nieprzytomny. Jeden z funkcjonariuszy udzielał pierwszej pomocy poszkodowanemu, a drugi wrócił do płonącej pułapki, by ewakuować pozostałych mieszkańców. 16 osób całych i zdrowych bezpiecznie opuściło mieszkania.

gorzów pożar Międzyrzecz 2

i

Autor: materiały Lubuska Policja Duet bohaterskich policjantów.

Po przyjeździe służb, mężczyzna trafił pod opiekę ratowników medycznych, a strażacy wydostali z zajętego ogniem mieszkania kolejną osobę. Jak doszło do pożaru ustalą biegli fachowcy.

Wtargnął do kosmetyczki i zasnął. Kuriozalne włamanie w Piasecznie

Arcytrudny quiz muzyczny. Czy rozpoznasz wykonawcę po tytule piosenki?

Pytanie 1 z 10
"Free Fallin" śpiewał...