Polak zabity w Manchesterze

i

Autor: pixabay.com

ZABÓJSTWO

Polak zabity podczas bójki w Wielkiej Brytanii! Co stało się w Manchesterze?

2023-07-11 13:38

Policja aglomeracji Manchesteru poinformowała, że 35-letni Polak o imieniu Piotr L. zmarł w sobotę w wyniku poważnych obrażeń odniesionych podczas bójki przed jednym z barów w Bury koło Manchesteru. Osoba oskarżona o jego morderstwo to 19-latek, który w przyszłym wtorku stawi się przed sądem.

Polak zabity w Wielkiej Brytanii! Co stało się w Manchestrze? Nowe fakty

W nocy z piątku na sobotę doszło do incydentu, którego przyczyny nadal nie są znane. Przed barem wybuchła bójka, w której Piotr L. został trafiony silnym ciosem i upadł na ziemię. Natychmiast podjęto reanimację na miejscu, a następnie przetransportowano go do szpitala, gdzie niestety zmarł. Policja przekazała, że rodzina Piotra, w oświadczeniu, wspomniała, że był on bardzo lubiany przez wszystkich, których spotykał zarówno w Wielkiej Brytanii, jak i w Polsce. Opisano go jako dżentelmena, zawsze gotowego do pomocy każdemu potrzebującemu. Dodatkowo podkreślono, że pozostawił za sobą partnerkę i małego syna.

Oskarżony 19-latek, związany z tym incydentem, został postawiony zarzuty nieumyślnego spowodowania śmierci oraz zakłócania porządku publicznego. Wtorkowe posiedzenie przed sądem magistrackim w Manchesterze będzie miało charakter wstępny, mające na celu potwierdzenie tożsamości oskarżonego oraz ustalenie dalszych terminów rozpraw.

Areszt dla Józefa B. z Moszczanicy podejrzanego o zabójstwo teściowej
Sonda
Interesujesz się losem Polaków na emigracji?