Cmentarz Gorzów pogoda

i

Autor: www.um.gorzow.pl

POGODA

Pogoda na dzień Wszystkich Świętych w Gorzowie. Jaka będzie pogoda 1. listopada 2023 roku?

2023-10-30 12:21

Coraz większymi krokami zbliża się Dzień Wszystkich Świętych i mieszkańcy przygotowują się do odwiedzon na grobach bliskich. Zanim jednak dokąłdnie zaplanujecie sobie ten dzień warto sprawdzić pgoodę i nie dać się zaskoczyć opadami lub słońcem. Jaka pogodowa aura bedzie towarzyszyła gorzowianom 1. listopada?

Pogoda na 1. listopada w Gorzowie

Zgodnie z zapowiedziami synoptyków w Dzień Wszystkich Świętych, który w tym roku wypada w środę, towarzyszyć nam będzie dość przyjemna aura. Już weekend wcześniej (28-29.10) na niebie pojawi się słońce, które będzie świeciło nad Gorzowem aż do środy (01.11).

Tego dnia chmur również nie zabraknie, ale można też liczyć na sporo ciepłych promieni. Do tego wysokie, jak na listopad, temperatury, które będą oscylować w granicach maksymalnie 13-14 stopni.

Wiatr delikatny, praktycznie nieodczuwalny. Meteorolodzy nie przewidują też żadnych opadów deszczu.

Wygląda na to, że w Dzień Wszystkich Świętych można sobie zaplanować spacer po gorzowskich nekropoliach, bo pogoda będzie sprzyjała przebywaniu na świeżym powietrzu.

Warto jednak pamiętać, że to jedynie prognozy, które tak naprawdę w każdej chwili mogą się zmienić. Dobrze jest więc na bieżąco śledzić zapowiedzi synoptyków.

Sonda
Wybierasz się na cmentarz 1. listopada?
Tak "Niezapomniani" kwestowali na Powązkach. Wszystkich Świętych 2022