Stal Girls

i

Autor: Stal Girls / www.facebook.com

ŻUŻEL

Podprowadzające Stali Gorzów poszukiwane! Chcesz zostać Stal Girls? Zgłoś się na casting!

2023-11-09 14:05

Gorzowski klub żużlowy ogłasza casting na nowe Stal Girls, czyli podprowadzające w sezonie 2024. Jeśli jesteś młodą, energiczną fanką żółto-niebieskiej drużyny i kręci Cię warkot silników - zgłoś się, a być może to Ty staniesz pod taśmą motywując żużlowców do walki.

Podprowadzające to dziewczyny, które przed rozpoczęciem wyścigu żużlowego wychodzą na tor pokazując gdzie jest dany zawodnik i w jakim kolorze startuje. Podprowadzające z pewnością pełnią też funkcję... estetyczną, bo są piękne, zgrabne, młode i czasami wręcz nie można oderwać od nich wzroku! Takie kobiety na pewno rozgrzeją do walki przed startem!

Casting na Stal Girls 2024

Gorzowski klub żużlowy szuka nowych podprowadzającyh i ogłasza oficjalny casting. Mogą się na niego zgłosić wyłącznie pełnoletnie dziewczyny.

Casting odbędzie się 22. listopada w Jazz Clubie pod Filarami w Gorzowie. Organizatorzy czekać będą na kandydatki od godziny 16:00.

Każda zainteresowana dziewczyna może przyjść i zaprezentować siebie z jak najlepszej strony - liczy się nie tylko wygląd, ale też energia i motywacja do wspólnego budowania wizerunku drużyny.

Tłumy przywitały nowego zawodnika Stali Gorzów. Co powiedział prezes klubu?

Sonda
Lubisz oglądać żużel?
85 lat KS Unia Leszno. Wystawa "Mówisz Leszno - myślisz żużel"