PKP Intercity

i

Autor: LUKASZ GAGULSKI / SUPER EXPRESS PKP Intercity wyda miliardy na nowe lokomotywy

pkp

PKP Intercity wprowadza tańsze bilety! Co trzeba zrobić?

2024-04-05 10:01

W kwietniu pociągami PKP Intercity pojedziemy już od 19 zł! To specjalna, kwietniowa promocja dla podróżujących usługami TLK i IC. Co ważne, tańsze bilety będą też na pierwszą klasę. Szczegóły znajdziecie poniżej!

Promocja będzie trwała od 4 do 26 kwietnia. Tańsze bilety będzie można znaleźć na stronie internetowej PKP Intercity pod hasłem "Promo Bilet".

Chcemy aby dzięki PKP Intercity to co dalekie, stawało się dla naszych pasażerów bliskie. W ubiegłym roku przewieźliśmy ponad 68 mln podróżnych, co jest najlepszym wynikiem w historii spółki. W tym roku mamy zamiar poprawić ten wynik - mówi Tomasz Gontarz, Wiceprezes Zarządu PKP Intercity.

Bilety od 19 zł w PKP Intercity będą dostępna między innymi dla komunikacji krajowej, w pociągach TLK, IC, EIC i EIP.

Jak zaznaczono w oficjalnym komunikacie, promocja obejmuje również zniżki przewidziane ustawowo, co oznacza, że studenci, seniorzy i uczniowie będą mogli podróżować jeszcze taniej. W ramach oferty promocyjnej ceny biletów na podróże pociągami kategorii TLK i IC wyniosą 19 złotych, natomiast za podróż Pendolino zapłacimy 49 złotych.    

Tak wygląda wyremontowany budynek PKP w Zbąszynku! Zobaczcie nasze zdjęcia

Gdzie kupić bilety na pociąg PKP Intercity?

Bilety można kupić w aplikacji mobilnej przewoźnika "PKP Intercity" i na stronie internetowej intercity.pl. Poza tym dostępne są również popularne platformy takie jak: mPay, e-podroznik.pl, KOLEO, SkyCash, Jakdojade, czy lataj.pl.

Rozszerzonej dostępności biletów w niższych cenach towarzyszy wielokanałowa kampania reklamowa pod hasłem "Prosta droga do taniego podróżowania". Motywem muzycznym całej kampanii jest utwór "Drogi proste" Kwiatu Jabłoni.    

Sonda
Czy podróżujesz kolejami PKP Intercity?