MIASTO

Pierwsza Akademia DJ w Gorzowie ruszy już wkrótce! Czeka doświadczona kadra i profesjonalny sprzęt. Kto może się zapisać?

2023-09-21 10:15

Tego w mieście, a nawet w całym regionie, jeszcze nie było! Już wkrótce wystartują zajęcia w ramach Akademii DJ, która będzie kształcić młodych adeptów sztuki "didżejskiej". W tej chwili przygotowania do jej otwarcia są już na ostatniej prostej, a my zdradzamy nieco więcej szczegółów.

Profesja DJ-a jest bardzo popularna na całym świecie. To właśnie DJ rozkręca imprezę, a od tego jak dobrze zna się na muzyce i upodobaniach swoich odbiorców zależy jak dobra jest zabawa. DJ-e prowadzą nie tylko klubowe dyskoteki, ale są też rozchwytywani na weselach czy innych tego typu uroczystościach. Nic dziwnego, że coraz więcej osób interesuje się tym zajęciem, a za dobrego muzyka trzeba czasem sporo zapłacić.

Teraz dobrych DJ-ów może być w Gorzowie jeszcze więcej, bo już wkrótce zacznie tu działać wyjątkowa Akademia, która będzie kształcić adeptów tej interesującej, ale i wymagającej sztuki.

Wszystko co musisz wiedzieć o Akademii DJ w Gorzowie

Akademia prowadzić będzie miesięczne kursy składające się z 16 godzin zajęć praktycznych oraz teoretycznych. Zajęcia poprowadzi doświadczona kadra instruktorów - profesjonalni i wykwalifikowani DJ mający wieloletnie doświadczenie w branży.

Uczniowie pracować będą na sprzęcie najwyżej jakości - takim, z którym mogą mieć do czynienia w ewentualnej późniejszej pracy. Gramofony, konsole, kontrolery, odtwarzacze, miksowanie analogowe i cyfrowe - na to wszystko mogą liczyć uczniowie.

Akademia DJ w Gorzowie. Gdzie się znajduje?

Pierwsza w mieście Akademia DJ działać będzie w budynku Wildomu zlokalizowanym przy ulicy Nadbrzeżnej.

W tej chwili kończą się już prace związane z adaptacją pomieszczeń, trwa jeszcze meblowanie i układanie sprzętów.

Akademia oficjalnie wystartuje 2. października.

Akademia DJ

i

Autor: Akademia DJ Gorzów

Kto może się zapisać do gorzowskiej Akademii DJ?

Na zajęcia może się zapisać każdy, bez względu na wiek czy umiejętności. Mogą tu przyjść osoby bez jakiegokolwiek doświadczenia jak i ci, którzy próbowali już swoich sił w tym fachu. Zajęcia odbywać się będą w małych grupach dostosowanych do poziomu uczestników.

Zapisów można dokonywać pod numerem telefonu: 530 530 335 lub za pośrednictwem Facebookowej strony Akademia DJ (www.akademiadj.pl). Koszt kursu to 1199 zł.

Kultowe piosenki z najpiękniejszych bajek Disneya. Czy wiesz kto je śpiewał? QUIZ

Pytanie 1 z 10
Kto śpiewa piosenkę pt. "Kolorowy Wiatr" do bajki "Pocahontas"?
Pokahontaz
Muzyka rockowa lat 70-tych - zagranica