KONCERT

Piasek podbił serca i rozgrzał widownię! Wyjątkowy koncert Andrzeja Piasecznego w Gorzowie

2024-03-07 20:16

Tłumy mieszkańców zjawiły się na czwartkowym (07.03) koncercie Andrzeja Piasecznego w Arenie Gorzów. Impreza to jeden z elementów wydarzenia "Lubuskie wita wiosnę". Zobaczcie tą gorącą zabawę na zdjęciach!

Andrzej "Piasek" Piaseczny to jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich wokalistów, do którego niezmiennie wzdychają rzesze kobiet. Nic dziwnego, że gorzowska hala, w której odbywał się jego koncert, wypełniła się po brzegi! 

Lubuskie wita wiosnę

Koncert Andrzeja Piasecznego to tylko jeden z elementów imprezy "Lubuskie wita wiosnę" choć nie da się ukryć, że to właśnie on cieszył się największym zainteresowaniem ze strony mieszkańców.

Zanim jednak na scenie pojawił się Piasek, w Arenie Gorzów odbył się nietypowy pokaz mody słynnej projektantki Natalii Ślizowskiej. Były też występy lokalnych artystów i zespołów.

Piasek w Gorzowie. Zobacz zdjęcia!

Koncert Andrzeja Piasecznego to coś na co czekały nie tylko gorzowianki. Nie często zdarza się bowiem okazja, by usłyszeć "Śniadanie do łóżka" na żywo! Piasek miał też wyjątkową niespodziankę dla wszystkich pań... życzenia z okazji Dnia Kobiet z ust Andrzeja Piasecznego to coś, co zapamiętają na długo!

W koncercie wzięło udział około 5,5 tysiąca osób, a świetna zabawa porwała wszystkich. Zajrzyj do galerii i poczuj klimat imprezy!

Sonda
Byłeś/aś w Arenie Gorzów?
Andrzej Piaseczny na ściance w Sopocie wysyła "miłość"