Pokaz mody Natalii Ślizowskiej w Arenie Gorzów

i

Autor: pci

pokaz mody

Tłumy gorzowian na pokazie mody Natalii Ślizowskiej. Było... nietypowo!

2024-03-07 18:20

Szyk, klasa i elegancja. Tak w trzech słowach można podsumować czwartkowy pokaz mody projektantki, Natalii Ślizowskiej, w Arenie Gorzów. Wydarzenie było nietypowe, ponieważ gorzowianka zaprosiła do współpracy... seniorki, a nie młode modelki. Pokazem zainteresowali się wszyscy obecni w obiekcie podczas "Lubuskie Wita Wiosnę"

Tuż przed koncertem Andrzeja "Piaska" Piasecznego w Arenie Gorzów miał miejsce pokaz mody Natalii Ślizowskiej. Projektantka zaskoczyła widzów, bo na wybieg wyszły seniorki i seniorzy. - Są tu mamy, ciocie, babcie - mogliśmy usłyszeć z widowni. Najstarsza osoba - pani Grażynka - miała 78 lat.

Jakby tego było mało, pokaz mody w Arenie Gorzów był wręcz oblegany przez starsze osoby. Jak powiedziała Natalia Ślizowska, musiała zorganizować specjalny casting, na który zgłosiło się 70 osób, a tylko 25 zostało wybranych. To tylko pokazuje skalę zainteresowania.

Kolorowe wdzianka, to jest to! Seniorzy, bo oprócz kobiet też byli faceci, prezentowali się naprawdę świetnie. Czuć było luz, a uśmiechom nie było końca. Nasza poniższa galeria idealnie zobrazowała to, co działo się w Arenie Gorzów.

Dorota Goldpoint i Dorota Konopińska połączyły siły na gwiazdorski pokaz mody
Sonda
Czy byłaś/byłeś kiedy na pokazie mody?