Wartownia

i

Autor: Wartownia / Facebook.com

KONCERTY

Peja i Kaliber 44 w Gorzowie! Weekend z rapem na Wartowni

2023-07-04 15:39

Na to wydarzenie z pewnością czekają fani rapu z Gorzowa i okolic. W trakcie kolejnego weekendu na Wartowni wystąpią prawdziwe gwiazdy polskiej sceny rapowej. Kaliber 44 i Peja to artyści, których chyba nikomu nie trzeba przedstawiać!

Wartownia w Gorzowie - koncerty 07-09.07.2023

Imprezy na Wartowni nie zwalniają tempa. Co weekend odbywają się koncerty, warsztaty i inne ciekawe wydarzenia. Kolejna odsłona imprez to prawdziwa bomba dla wszystkich fanów rapu!

Na początek, w piątek (07.07), na nadwarciańskich błoniach wystąpi Peja. Na scenie pojawią się DVJ Rink i Gandi Ganda. W sobotę zagrają Miqro, Seb Skalski, Pesos i Jacob A, a w niedzielę Kaliber 44!

Peja w Gorzowie. O której koncert?

Peja to jeden z czołowych przedstawicieli polskiego rapu. Pochodzący z Poznania raper, producent muzyczny i autor tekstów był m.in. współzałożycielem hiphopowej grupy Slums Attack.

Artysta trzykrotnie został nominowany do nagrody Fryderyka, a jego albumy rozeszły się w nakładzie ponad pół miliona egzemplarzy.

Peja znany jest m.in. z takich kawałków jak "Głucha Noc", "Szacunek Ludzi Ulicy" czy "Jest jedna rzecz".

Teraz wystąpi w Gorzowie. Na Wartowni pojawi się około godziny 22:00.

Kaliber 44 w Gorzowie

Kaliber 44 to kultowa grupa muzyczna zaliczana do pionierów i najważniejszych przedstawicieli hip hopu w Polsce. Zespół ma na swoim koncie imponującą listę ponadczasowych utworów, m.in. "Gruby czarny kot", "Film", "Konfrontacje", "Normalnie o tej porze" czy "Nieo-dwracalne zmiany".

Koncert Kalibra 44 na Wartowni rozpocznie się około godziny 19:00.

Pozostałe imprezy na gorzowskiej Wartowni

Czwartek 06.07.2023

godz. 16:30 - 18:00 - Chodźmy na podwórko - zajęcia sportowe przeznaczone dla dzieci w wieku od 6 do 14 lat. W programie zajęcia sportowe ogólnorozwojowe, które stanowią wstęp do każdej dyscypliny sportowej, prowadzone przez wykwalifikowanych instruktorów.

godz. 18:00 - 22:00 - Czwartkowe warsztaty bębniarskie + Jam Session z Zygą - podczas warsztatów uczestnicy będą mogli poznać techniki gry na djembe oraz na różnych instrumentach perkusyjnych świata. W ramach zajęć jest możliwość skorzystania z profesjonalnych instrumentów. Warsztaty dla osób powyżej 10 roku życia.

Niedziela 09.07.2023

godz. 10:00 - 11:00 - Joga nad Wartą - plenerowe zajęcia jogi prowadzone pod okiem wykwalifikowanych trenerów.

godz. 11:30 - 14:30 - Warsztaty Kreatywności dla dzieci - dzieci pod opieką animatorek poznają interesujące sposoby na spędzenie czasu bez wykorzystania do tego smartfonów, komputerów czy innych urządzeń elektronicznych. Zabawa opiera się na użyciu różnych materiałów i produktów, często recyklingowych i ekologicznych, a zawsze bezpiecznych dla zdrowia najmłodszych.

godz. 16:00 - 17:30 - Targi rękodzieła - kiermasz lokalnych twórców, artystów i rękodzielników, gdzie nabędziesz unikatowe przedmioty tworzone z pasją.

Udział we wszystkich wydarzeniach na Wartowni jest bezpłatny.

Sonda
Chodzisz na gorzowską Wartownię?
Wrzesiński i PEJA trzymają sztamę: Łączy nas WIĘŹ