Wydarzenie

766. Urodziny Gorzowa. Zobacz, jak bawią się mieszkańcy miasta! [ZDJĘCIA]

2023-07-02 13:48

W dniach 1-2 lipca w Gorzowie odbywają się obchody 766. Urodzin Gorzowa Wielkopolskiego. Z tej okazji przez dwa dni odbywają się koncerty i wydarzenia im towarzyszące. Pierwszego dnia gorzowianie bawili się do utworów wykonywanych przez: Dziubek Band i gości: Kubę Badacha, Liroya, Marię Sadowską, No Logo, Martę Kołodziejczyk, oraz Awiński Show i Martynę Cyrko.

766. Urodziny Gorzowa

W dniach 1-2 lipca w Gorzowie odbywa się wielkie świętowanie urodzin miasta. Jak już informowaliśmy, zorganizowane one są na nadwarciańskich błoniach. Podczas dwudniowej imprezy na specjalnie wybudowanej na tę okazję scenie zobaczymy znane i lubiane gwiazdy muzyki.

Kto wystąpił podczas pierwszego dnia gorzowskiej imprezy?

Podczas pierwszego dnia świętowania 766. urodzin Gorzowa wystąpili: Dziubek Band i goście: Kuba Badach, Liroy, Maria Sadowska, No Logo, Marta Kołodziejczyk (finalistka The Voice of Poland), Awiński Show. Na koniec odbyła się Dyskoteka z Radiem Gorzów z Martyną Cyrko.

Kto wystąpi drugiego dnia obchodów urodzin Gorzowa?

  • 18:00 - 19:00 Gorzowska Orkiestra Dęta i goście (Błażej Król, Krystyna Prońko, Przemek Raminiak, Aleksander Kaczuk - Jagielnik, Monika Makowska - Wiącek),
  • 19:15 - 20:15 Błażej Król,
  • 20:30 - 22:00 Dawid Kwiatkowski,
  • 22:00 - zakończenie
Świętowali urodziny zegarmistrza królów