Para młoda i klasa

i

Autor: fot. Canva/DIMUSE ; Canva/erierika

ŚLUB

Para młoda wróciła do szkoły. Nietypowe życzenie nowożeńców z Włoch

2024-05-02 10:24

Świeżo poślubieni małżonkowie z Foggi, we Włoszech, postanowili w nietypowy sposób uczcić swoją miłość. W dniu, w którym wzięli ślub, wrócili do szkoły, w której się poznali! Razem z uczniami i nauczycielami zasiedli w swojej dawnej klasie.

Para młoda na lekcjach w szkole

Takiej sytuacji Włosi chyba jeszcze nie widzieli! Nie co dzień bowiem panna młoda w białej sukni i welonie przekracza progi szkoły. Tak się jednak stało w przypadku pewnej pary, która poznała się jeszcze w czasach liceum. Po latach, w dniu ślubu, młodzi postanowili wrócić do placówki, w której odnaleźli miłość.

Zaraz po zaślubinach panna młoda w sukni i pan młody w uroczystym garniturze dumnie wkroczyli do liceum nauk ścisłych imienia Guglielmo Marconiego w Foggii. Razem z uczniami i nauczycielami zasiedli w szkolnych ławkach — w klasie, której niegdyś sami byli uczniami. Wydarzenie wywołało sporo emocji!

Włoska szkoła chwali się wizytą młodej pary

O sytuacji szkoła poinformowała za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych. To właśnie tam umieszczono wpis z gratulacjami:

To wydarzenie niecodzienne, ale naprawdę mile widziane. Państwo młodzi wszystkich mile zaskoczyli w normalnym dniu nauki w szkole. Lecz dla nich to ważny dzień i zaraz po ślubie chcieli świętować także w szkole, w której dorastali i gdzie się poznali; wrócili do klasy, w której spędzili ostatni rok szkolny 2006/2007" napisano na profilu.

Jak widać w szkole można nie tylko nauczyć się wielu przydatnych rzeczy, ale też odnaleźć miłość na całe życie!

Zobacz też: Lubuszanka w finale Miss Polski 2024! Zobacz zdjęcia Anny Cichomskiej

Sonda
Jesteś zwolennikiem małych czy dużych wesel?
Łapicki miał 85 lat, gdy poślubił 25-latkę. Wyglądali jak ojciec z córką! Na koniec zostawił ją z niczym