rekeracja słowianka

i

Autor: archiuwm redakcji Rekreacja jest niedostępna.

Ośrodki kultury i sportu w Gorzowie zamknięte. Co z biletami?

2020-03-12 13:32

Do 25 marca nie popływamy, nie zobaczymy filmu czy wystawy. Obostrzenia wprowadził rząd w związku z zagrożeniem koronawirusem. Jest jego pierwsza ofiara w Polsce- to pacjentka z Poznania.

Pierwsze instytucje, jak gorzowski teatr, kino 60 krzeseł i filharmonia, odwołały wydarzenia już w ubiegłym tygodniu (4.03). Sytuacja epidemiologiczna jest dynamiczna i rząd w środę (11.03) podjął kolejne decyzje. 

Teraz zamknięte zostaną pozostałe obiekty. Słowianka zamknęła baseny- sportowy i rekreacyjny oraz lodowisko. Rezerwacje grup pływackich czy piłkarzy wodnych oraz szkółek pływania zostały odwołane. Natomiast  właściciele karnetów nie powinni być stratni. Ich ważność zostanie wydłużona o okres zamknięcia obiektu. Z kolei właściciele siłowni, solarium czy kręgielni działających na Słowiance sami podejmą decyzję o zamknięciu.

Nie wybierzemy się także do gorzowskich kin. Helios będzie na bieżąco informować o możliwości zwrotów biletów. Vouchery i zaproszenia nie tracą ważności. Zajęcia artystyczne zawiesił Młodzieżowy Dom Kultury, Miejski Ośrodek Sztuki czy Miejskie Centrum Kultury.

Z kolei galeria handlowa Askana działać będzie bez przeszkód. Regularnie odkażane będą krany, klamki, poręcze schodów, przyciski w windach, bankomaty, stoły, ławki oraz place zabaw dla dzieci. W toaletach wiszą instrukcje dokładnego mycia rąk.