Ruszyła Wartownia! Tak gorzowianie bawili się podczas pierwszych koncertów

i

Autor: Oliwer Przewoźny / Wartownia / Facebook.com

IMPREZY

Opał i Pan Li na Wartowni w Gorzowie. Kolejny weekend imprez i kolejne gorące koncerty

2024-06-27 13:59

Przed nami kolejny weekend wakacyjnych imprez na Wartowni. Jak zawsze nie zabraknie warsztatów, zajęć i koncertów, na które tłumnie przybywają gorzowianie. Kto wystąpi tym razem?

Wartownia to specjalne, imprezowe miejsce, które przez całe wakacje działać będzie na nadwarciańskich błoniach po stronie Zawarcia, na przeciwko budynku Wildomu. Co weekend organizowane są tam różnego rodzaju imprezy i warsztaty zarówno dla najmłodszych jak i nieco starszych. Udział we wszystkich wydarzeniach jest bezpłatny. Sprawdź, co szykuje się tym razem.

Wartownia PIĄTEK 28.06.2024

Drugi piątek na Wartowni rozpocznie się z mocnym przytupem. Tym razem na scenie pojawią się Opał, Młody Klakson i DJ Serio92. Impreza rozpocznie się o godzinie 19:00.

Jako pierwszy na scenie pojawi się przedstawiciel polskiej sceny hip hopowej, czyli Opał. Jego kawałki pełne są osobistych wyznań, emocji i refleksji nie tylko wobec siebie, ale także wobec otaczającego świata.

Raper z długoletnim stażem, kojarzony początkowo z horrorcorem, w ciągu ostatnich lat zdecydowanie zmienił swój kierunek. Bardzo osobiste i intymne teksty połączył z niewiarygodnym postępem muzycznym i życiowym. Konsekwentna praca zaowocowała zbudowaniem swojego, nie tak małego, królestwa muzycznego, które z każdym dniem zwiększa swoje wpływy. Koronnym wydarzeniem jednak została premiera albumu "Pierwsza jesień bez depresji", który udowodnił niesłychaną wrażliwość artystyczną Opała" - piszą organizatorzy imprezy.

Wartownia SOBOTA 29.06.2024

Sobota na Wartowni nie zwalnia tempa. Na scenie zobaczymy takich artystów jak Pan Li, The Very Polish Cuts Out i Kronkel Dom. Start również o 19:00.

Tym razem będzie i koncertowo i... zabawnie. Wszystko za sprawą Pana Li — ikony polskiej sceny komediowo-magicznej. Pan Li to iluzjonista, który zaprezentuje swój stand up.

Kolejna edycja jego fenomenalnego show to więcej niż magiczne sztuczki i żarty na granicy dobrego smaku. To interaktywna przygoda, w której publiczność staje się współtwórcą spektaklu. Nie tylko zobaczysz show, ale też staniesz się jego częścią. Jeśli sądzisz, że znasz wszystkie karty w talii, Pan Li wyciągnie asa z rękawa i zwali Cię z nóg" - przyznają organizatorzy Wartowni.

W sobotę, oprócz Pana Li na Wartowni zobaczymy The Very Polish Cuts Out, czyli dj set w klimacie minionych lat. Wystąpi także Kronkel Dom, polski raper, który reprezentuje ekipę GM2L.

Wartownia NIEDZIELA 30.06.2024

Wzorem lat ubiegłych, w każdą niedzielę wakacji na Wartowni odbywać się będą darmowe zajęcia jogi. Każdy chętny może przyjść i poćwiczyć pod kierownictwem wyspecjalizowanych joginów ze studia jogi NAMATE.

W treningu może wziąć udział każdy, niezależnie od wieku i stopnia umiejętności. Mile widziane są rodziny z dziećmi. Wystarczy wygodnie się ubrać, zabrać wodę i koc bądź matę, i ruszać nad Wartę! Zajęcia rozpoczynają się o godzinie 10:00 i trwają do 11:00.

Quiz. Rockowe i metalowe hity o wakacjach. Pamiętasz, kto śpiewał te piosenki?

Pytanie 1 z 10
Kto śpiewał przebój „Permanent Vacation”?
Wianki 2024 w Krakowie. Koncerty