Bedoes wraca na trasę! Kiedy i gdzie koncerty rapera? [DATY, MIASTA]

i

Autor: Karol Makurat/REPORTER / EAST NEWS Bedoes.

Fundacja

Oliwia marzy, żeby spotkać się z Bedoesem. Pomóżcie spełnić jej marzenie

2023-03-20 14:39

Prosi o to Fundacja Mam Marzenie. Oliwia, to podopieczna organizacji, dziewczyna jest ciężko chora i pragnie osobiście poznać bydgoskiego artystę. Fundacja próbuje od roku złapać na niego jakiś namiar – bezskutecznie. Może ktoś z was mógłby pomóc?

Znacie Bedoesa? Pomóżcie fundacji nawiązać kontakt. Gorzowski oddział Fundacji Mam Marzenie od roku próbuje spełnić marzenie 16-letniej Oliwii. Nastolatka chciałby spotkać się z Bedoesem. ​Próby skontaktowania się z bydgoskim raperem do tej pory nie przyniosły skutku.

Wszystkie pomysły spaliły na panewce. Żaden kontakt się nie uruchomił, media społecznościowe także nie pomogły, więc może ktoś, kto czyta tę informację, ma jakiś kontakt do naszego, wspaniałego rapera i mógłby nam pomóc w spełnieniu marzenia Oliwki - mówi Iwona Stankiewicz z Fundacji Mam Marzenie.

Oliwia mieszka w województwie lubuskim, jest ciężko chora, porusza się na wózku. Jeżeli ktoś mógłby pomóc spełnić jej marzenie powinien skontaktować się z przedstawicielami fundacji. Wystarczy wejść na stronę mammarzenie.org i tam odnaleźć gorzowski oddział. Oliwia jest jedną z 17 podopiecznych, którym gorzowski oddział fundacji pomaga spełniać marzenie.

Quiz. Co wiesz o ciastkach i ciasteczkach?

Pytanie 1 z 10
Ciasto, którego głównym składnikiem są jabłka to: