Gorzów: Kombatantów

i

Autor: UM Gorzów Wielkopolski

Odwilż w Gorzowie. Autobusy wciąż inaczej na Kombatantów

2021-12-13 7:42

Autobusy MZK na Kombatantów wrócą dopiero we wtorek (14.12). Jest to związane z przedłużającymi się pracami. Pogodowo z kolei przyszła odwilż. Od wczoraj na termometrach w Gorzowie mamy dodatnie temperatury.

Autobusy MZK nie przejadą Kombatantów jeszcze dzisiaj. Związane jest to z przebudową ulicy i skrzyżowania ulic Kombatantów, Szarych Szeregów i Bora-Komorowskiego. Autobusy nadal jeździć będą objazdami. Dotyczy to linii 104, 114, 132 i 501, 123, 124, 137, a także nr 102, 107, 125 w kierunku pętli Działkowców i Dekerta-Szpital.

Gorąca 20 Radia ESKA – notowanie 10.12.2021

Od wczoraj obowiązuje nowy rozkład jazdy dla PKP. W Gorzowie zaszło w związku z tym kilka zmian. Więcej przeczytacie w poniższym artykule.

Wciąż sporo remontów w naszym mieście. Zamknięty jest fragment Teatralnej od Ogrodowej do Szpitalnej. Tak już zostanie. Ruch będzie przekierowany na wciąż budowany nowy fragment Spichrzowej. Drogowcy wciąż pracują także chociażby na Słonecznej, czy Długosza. Zwłaszcza na tej drugiej prace niemiłosiernie się przeciągają.

Pogoda dzisiaj niestety nie zachwyci. Jest odwilż. Od wczoraj na gorzowskich termometrach dodatnie temperatury. Wieczorem może także lekko pokropić. Na szczęście według synoptyków w nocy i jutro nad ranem nie powinno być przymrozków. Trzymamy za słowo.

Ze względu na wilgoć może być odczuwalnie poniżej zera, natomiast na samych termometrach będą jakieś 2-3 stopnie. Jest też mgliście, także kierowcy na drogach muszą być podwójnie skupieni. Słońca zabraknie, ale pozytywnie na nasze samopoczucie powinno wpłynąć optymalne ciśnienie.

QUIZ. Poniedziałkowy test z wiedzy ogólnej. Zdobywając 7/10 możesz mówić o życiowym sukcesie

Pytanie 1 z 10
Który z poniższych najwięcej razy wygrywał ligę NBA?