gorzów hospicjum Mikołajki

i

Autor: facebook.com/Zespol-Szkół-nr-14- w- Gorzowie-Wielkopolskim Uczniowie ZSS nr 14 z babeczkami i dyrekcja placówki.

Gorzowscy uczniowie na rzecz hospicjum. Przywieźli podarki!

2021-12-10 16:22

Nie zapomnieli o wsparciu dla placówki przy Stilonowej w Gorzowie. W Mikołajki (6.12) młodzież z dwóch szkół przywiozła paczki i coś słodkiego na ząb. Pracownicy i dyrekcja byli mile zaskoczeni, że młodzi gorzowianie pamiętają o chorych.

Obdarowali smakołykami i potrzebnymi artykułami czystości. Kilka grup uczniów w Mikołajki zjawiło się w gorzowskim hospicjum im. św Kamila. Uczniowie z Zespołu Szkół Specjalnych nr 14 przynieśli pyszne wypieki. Z kolei uczniowie Centrum Edukacji i Biznesu reprezentowani przez Mechanika- mieli załadowane całe auto.

- Przywieźli mnóstwo rzeczy związanych z utrzymaniem czystości, do dezynfekcji, a także specjalną żywność dla chorych. Prawie pełen samochód. Jesteśmy niezmiernie wdzięczni i pozytywnie zaskoczeni, że taka ofiarność jest w ludziach - mówi Marek Lewandowski, dyrektor gorzowskiego hospicjum.

Aktualnie placówka przy Stilonowej zajmuje się około 80 chorymi. Są to osoby w hospicjum stacjonarnym oraz przebywające w domach. Każdy chętny może pomoc. Na stronie internetowej są podane numery kont, na które można wpłacać datki. Hospicjum prowadzi też swoje akcje.

Eurowizja Junior 2021: Tak śpiewa Sara Egwu-James

Co wiesz o potrawach świątecznych?

Pytanie 1 z 12
Z czego powinien być tradycyjny kompot wigilijny?