Karolina Kulczyńska

i

Autor: Karolina Kulczyńska / Facebook.com

MISS POLONIA 2023

Oddaj głos na lubuszankę! Rozpoczęło się głosowanie na Miss Polonia Social Media 2023. Jak zagłosować na Karolinę Kulczyńską?

2023-05-30 9:24

Oficjalnie wystartowało głosowanie w konkursie piękności Miss Polonia 2023 w kategorii Social Media. Każdy może wysłać smsa i w ten sposób przybliżyć wybraną kandydatkę do zwycięstwa. Jak zagłosować na jedyną przedstawicielkę województwa lubuskiego?

Jedyna lubuszanka w finale Miss Polonia 2023

22-letnia Karolina Kulczyńska to jedyna finalistka, która reprezentuje województwo lubuskie. Pochodzi z podgorzowskiego Bogdańca i na co dzień studiuje administrację oraz pracuje jako brafiterka w jednym ze sklepów z bielizną. Jest też podprowadzającą w klubie żużlowym Stal Gorzów.

W tym roku Karolina ubiega się o tytuł Miss Polonia, ale to nie jest jej pierwsze zetknięcie z modelingiem. Wcześniej, w 2021 roku, zdobyła tytuł Miss Ziemi Lubuskiej.

Miss Polonia Social Media 2023 - ruszyło głosowanie

Oficjalnie rozpoczęło się głosowanie na Miss Polonia Social Media. To od głosów internautów zależy która z pięknych pań zdobędzie ten tytuł.

Aby zagłosować na Karolinę Kulczyńską należy wysłać sms o treści MISSPOLONIA.19 na numer 73601 (koszt 3,69 z VAT).

Sam finał konkursu Miss Polonia odbędzie się 30. czerwca w Zakopanem. O tytuł ubiega się łącznie dwadzieścia dziewczyn z całej Polski. Sprawdź galerię i poznaj wszystkie kandydatki!