Chylińska w koszulce Stali

i

Autor: Joanna Kaźmierczak

KONCERT

Agnieszka Chylińska śpiewała w koszulce Stali Gorzów! To był wyjątkowy koncert!

2023-05-29 10:07

Taki widok nie zdarza się często. Znana wokalistka Agnieszka Chylińska podczas koncertu w Gorzowie wystąpiła w koszulce... Stali! Fani lokalnego klubu żużlowego mogą się czuć naprawdę dumni.

Agnieszka Chylińska w gorzowskim amfiteatrze

W niedzielę (28.05) artystka wystąpiła w gorzowskim Amfiteatrze, a sam koncert przyciągnął tłumy mieszkańców.

Nic dziwnego, bo Chylińska to prawdziwa gwiazda! To nie tylko wokalistka, ale też osobowość telewizyjna, autorka tekstów, a nawet... książek dla dzieci.

Występ w Gorzowie był jednym z przystanków na trasie koncertowej "Never Ending Story". Koncert był tym bardziej wyjątkowy, że zaledwie kilka dni wcześniej, a dokładnie 23. maja, Chylińska skończyła 47 lat. Gdy poinformowała o tym ze sceny gorzowianie zaśpiewali jej "Sto lat", a jeden z mieszkańców rzucił jej wyjątkowy prezent!

Artystka dostała koszulkę od kibica i śpiewała w niej do końca koncertu!

Zamiłowanie Chylińskiej do żużla to żadna nowość, bo artystka wspominała o tym niejednokrotnie podczas swoich występów czy wywiadów. Dlatego prezent w postaci koszulki to był strzał w dziesiątkę!

Gdy widownia odśpiewała artystce urodzinowe "sto lat" ktoś rzucił w jej stronę żółto-niebieską koszulkę Stali Gorzów! Chylińska nie zastanawiając się długo ubrała ją i występowała w niej już do końca koncertu! Trzeba przyznać, że stalowe barwy w połączeniu z czarno-białą kratą spodni prezentowały się imponująco.

- Wrażenia po koncercie cudowne, wykonała piękny gest w kierunku kibiców Stali. Mi uśmiech z twarzy nie zniknął do końca koncertu i myślę że każdy kibic był z tego gestu zadowolony - przyznała Joanna.

Dla wszystkich kibiców Stali było to świetne zwieńczenie udanego sportowego dnia, bo żółto-niebiescy chwilę wcześniej pokonali na swoim stadionie Fogo Unię Leszno 57:33.

Sonda
Lubisz piosenki Agnieszki Chylińskiej?
Najpierw były łzy, ale liczy się finał. Agnieszka Chylińska w Esce Rock