Aresztowanie w Sulęcinie

i

Autor: Materiały Lubuskiej Policji

POLICJA

Obkładali ofiarę pięściami i palką?! Policja szybko aresztowała sprawców w Sulęcinie

2023-07-17 8:49

Sąd zaakceptował wniosek Policji i prokuratury i tymczasowo aresztował dwóch mężczyzn w wieku 50 i 45 lat, którzy pobili swoją ofiarę. Następnie, grożąc pokrzywdzonemu przedmiotem przypominającym broń, zabrali mu pieniądze, dokumenty i telefon komórkowy. Co było dalej? O tym poniżej.

Gdy 32-latek zgłosił incydent mundurowym, ci natychmiast przystąpili do działania, zatrzymując napastników. Podejrzani będą musieli stawić czoła bardzo poważnym konsekwencjom za popełnione przestępstwa. Grozi im nawet do 12 lat pozbawienia wolności.

W niedzielę, 9 lipca, 32-letni mężczyzna zgłosił sulęcińskiej policji, że został pobity i okradziony. Grożono mu również przedmiotem przypominającym broń. Ofiara była znała napastnikom, ponieważ pracowali razem. Podczas rozmowy, 50-letni i 45-letni mężczyźni oskarżyli go o oszustwo związane z wykonaniem usługi transportowej.

Zaczęli go bić pięściami i gumową rurką. Następnie grozili mu przedmiotem przypominającym broń, grożąc mu śmiercią. Skonfiskowali również jego znaczną ilość gotówki, dokumenty i telefon komórkowy, po czym nakazali mu odejść z miejsca spotkania.

Kiedy policjanci dowiedzieli się o sprawie, natychmiast podjęli działania. Zatrzymali mężczyzn odpowiedzialnych za napad i pobicie. W miejscu zamieszkania jednego z nich znaleziono przedmiot przypominający broń, dokumenty i gotówkę.

Ze względu na brutalność i okrucieństwo działania 50-latka i 45-latka, sąd zgodził się na wniosek policji i prokuratury o tymczasowe aresztowanie mężczyzn.

Za popełnione przestępstwa podejrzani muszą się spodziewać bardzo poważnych konsekwencji. Grozi im kara nawet do 12 lat pozbawienia wolności.

Wynieśli ze sklepu bardzo drogi towar! Szuka ich policja
Sonda
Pochwalasz skuteczną akcję policjantów?