urodziny gorzowa

Obchody 767. Urodzin Gorzowa zakończone wielkim sukcesem. Frekwencja dopisała! Czy imprezy będą kontynuowane za rok?

2024-07-08 13:50

W niedzielny wieczór zakończyły się obchody 767. Urodzin Gorzowa. To był intensywny weekend pełen wrażeń. Koncerty rozpoczęły się w sobotę z udziałem Skolima, Majki Jeżowskiej i Małgorzaty Ostrowskiej. W niedzielę natomiast na Starym Rynku grała między innymi "Łydka Grubasa". Gorzowianie dopisali, bo frekwencja była naprawdę imponująca.

Wiemy już na pewno, że Urodziny Miasta w formie plenerowych koncerwów będą kontynuowane w następnych latach. Pomysł się sprawdził, a tegoroczne obchody tylko to podkreśliły. Gorzowianie są spragnieni koncertów gwiazd.

Dziękuję za tak liczne uczestnictwo, wasza obecność potwierdza potrzebę wspólnego świętowania urodzin naszego miasta. To bardzo ważne. Będziemy tę ideę kontynuować oraz stale pracować nad ciekawym harmonogramem. Tak wspaniałą publiczność trzeba wciąż zaskakiwać – powiedział prezydent Gorzowa Wielkopolskiego, Jacek Wójcicki, na zakończenie 767. Urodzin Miasta.

Dwudniowa impreza plenerowa okazała się strzałem w dziesiątkę. Tym razem gorzowianie bawili się na Starym Rynku, a nie jak w zeszłym roku, na nadwarciańskich błoniach. Przypomnijmy, że tegoroczne obchody rozpoczęły się w piątek o 22:00 spektaklem w Teatrze. W sobotę o 18:00 rozpoczęły się koncerty Skolima, Majki Jeżowskiej Band i Małgorzaty Ostrowskiej. W niedzielę koncert Małe TGD, Łydki Grubasa i Baranovskiego.

Drugi dzień 767. Urodzin Gorzowa. Tak bawili się mieszkańcy podczas koncertu "Łydki Grubasa"

Głównymi organizatorami wydarzeń było MCK Gorzów, Miasto Gorzów przy wsparciu OsiR-u oraz sponsorów.

Sonda
Uczestniczyłeś/aś w 767. Urodzinach Gorzowa?