gorzów jagiełły pożar samochodu

i

Autor: AF/ Stoją ! Gorzów

Niespokojny wieczór w Gorzowie i regionie. Bmw na słupie i pożar auta na Jagiełły

2022-09-12 9:37

Niespokojna niedziela [11.09] na drogach. Najpierw kierowca wylądował na słupie w podgorzowskim Janczewie, później zapalił się samochód na Jagiełły w Gorzowie. Wiemy, że w drugim zdarzeniu nikomu z poruszających się osobową mazdą nic się nie stało.

Z pojazdu jednak nie zostało wiele. Strażacy zgłoszenie otrzymali kwadrans po 22, na miejsce wysłali dwa zastępy, które gasiły osobówkę najpierw wodą, później pianą. Największy problem był z ciągle cieknącym paliwem - na to pomogło odcięcie prądu. Akcja trwała 40 minut.

janczewo bmw słup

i

Autor: JK/ Stoją ! Gorzów

Około dwie godziny wcześniej kierowca osobowej beemki wylądował na słupie w okolicach kościoła w Janczewie. Nie jest znany jego stan, uciekł z miejsca zdarzenia. Nic na pewno nie stało się osobom postronnym. Policjanci ustalili już, kto siedział za kierownicą pojazdu.

Zdaniem świadków kierowca wcześniej miał wykonywać niebezpieczne manewry wyprzedzania w Wawrowie, miał być także nietrzeźwy. Jak dowiedzieliśmy się od gorzowskich policjantów, znalezienie kierowcy, to jedynie kwestia czasu.

Quiz. Dania godne królewskich stołów - rozpoznaj ich charakterystyczne cechy

Pytanie 1 z 12
Pieczoną kaczkę zazwyczaj przygotowuje się owocami. Najczęściej dodaje się do niej: