Prato Pizza w Gorzowie

i

Autor: facebook.com/pratopizzagorzow

GASTRONOMIA

Nieprawdopodobne! Popularna pizzeria w Gorzowie zamyka się! Dlaczego?

2023-08-01 13:25

To jest niesamowite... W Gorzowie upadł kolejny lokal, który był bardzo ceniony przez mieszkańców. Tym razem jest to bardzo popularna pizzeria w ostatnim czasie. Więcej o tym poniżej.

W Gorzowie upadła kolejna pizzeria. Mieszkańcy są w szoku. Co się stało?

Z końcem lipca zamknęła się "Prato Pizza", która była ulokowana przy ulicy Niepodległości 24H w Gorzowie. Pizzeria była bardzo popularna wśród mieszkańców, bo na portalu "pyszne.pl" zgromadziła ponad 3000 opinii ze średnią gwiazdek 4,8/5, więc to bardzo dużo!

- Pratowcy. Chcielibyśmy poinformować, że jutro tj 31.07.2023r. Jesteśmy otwarci po raz ostatni. Zamykamy naszą działalność z różnych powodów. Ogromnie dziękujemy, wszystkim Naszym klientom, za to, że przez 10 lat byliście z Nami. Trzymajcie się i jeszcze raz wielkie dzięki - napisali właściciele lokalu na swoim facebooku.

- To jest okropne że człowiek chce coś mieć chce coś dla ludzi , że jest fajne , dobre i klimatyczne i musi to likwidować. I w taki sposób upadają knajpki z klimatem a zostają tylko molochy z śmieciowym żarciem - skomentowała post pizzerii pani Małgorzata. - Efekty polskiego ładu - dopowiedziała pani Halina.

Ciężko zliczyć, ile lokali gastronomicznych w Gorzowie zamknęło się od początku tego roku. Czasy mamy jakie mamy, rachunki są coraz wyższe i z pewnością to powoduje taki, a nie inny efekt.

Pizza bez drożdży. Jak zrobić proszkowe ciasto na pizzę? To proste!
Sonda
Lubisz pizzę?