Kebab 4 Pory Roku w Gorzowie

i

Autor: facebook.com/kebab4poryroku

GASTRONOMIA

Popularny lokal w Gorzowie kończy działalność! Mieszkańcy są w szoku. Tak to komentują w sieci

2023-07-27 12:43

Od 24 lipca przestał działać popularny lokal w Gorzowie. Chodzi o kebab "4 Pory Roku", który był ulokowany w samym centrum miasta. Dlaczego doszło do zamknięcia? Mieszkańcy komentują tę informację w sieci.

Zamknął się popularny kebab w Gorzowie. Mieszkańcy komentują

- Najlepszy kebab w mieście... - pisze pani Sylwia. - NIE! Ja się na to nie zgadzam! JESTEŚCIE najlepsi w mieście i tak to ma się skończyć? Pamiętam doskonale Wasze początki, a teraz koniec? - dodaje pani Gabriela. - To fakt kebab, który wyróżniał się smakiem nie tylko w samym Gorzowie, ale też w okolicy. Wielka szkoda. Lepszego nigdy nie jadłam - zaznacza pani Daria.

Podobnych opinii jest dużo więcej. Dlaczego lokal został zamknięty? Właściciele popularnego kebaba nie zdradzają powodów, ale można się domyślić, że chodzi o wysokie rachunki, które w dzisiejszych czasach są z reguły nie do zaakceptowania.

- Kochani! Informujemy że od dnia 24.07.2023r. zamknęliśmy Kebab 4 Pory roku i już nie wracamy. Dziękujemy Wam wszystkim za pięcioletnie wspólnie spędzone miłe chwile, za wszystkie słowa które motywowały nas do jeszcze większych starań by nasze posiłki były najlepsze w okolicy. Pozdrawiamy Kebab 4 Pory Roku - napisali właściciele.

Co powstanie w tym miejscu? Na razie nie wiadomo. Z racji lokalizacji, można powiedzieć, że zostanie otwarty kolejny lokal gastronomiczny.

Który kebab w Bydgoszczy jest najlepszy? Mamy ranking!
Sonda
Czy słusznie zamknięto kebabiarnię?