Tafla lodu spadła na osobowe BMW. Kierowca prosi o pomoc

i

Autor: Daniel Kornecki

Niebezpieczne zdarzenie pod Gorzowem! Tafla lodu spadła z tira wprost na osobówkę. Mamy zdjęcie rozbitego auta

2023-02-06 15:23

W niedzielę (5.02) w godzinach wieczornych doszło do bardzo groźnego zdarzenia z udziałem osobowego BMW i ciężarówki. Spadająca tafla lodu uszkodziła cały przód osobówki, a właściciel tego auta teraz w sieci prosi o pomoc w odnalezieniu kierowcy tira.

Kierowca BMW przeżył horror. To mogło skończyć się tragicznie!

Siła uderzenia tafli lodu o maskę i przede wszystkim przednią szybę musiała być ogromna. Większość części jest do wymiany. Ciężarówka nie zatrzymała się i pojechała dalej. Niestety, kierowca BMW nie miał zainstalowanej kamery samochodowej, więc prosi wszystkich o pomoc.

- Na DK22 przed wjazdem do Gorzowa od strony Prądocina około godziny 19:35 spadła z naczepy tira tafla lodu wprost na przednią szybę auta. Tir jechał w stronę Prądocina, naczepa raczej niebieska. Jeśli ktoś w tym czasie przejeżdżał i posiada kamerę w samochodzie i jechał za lub mijał się z tirem bardzo proszę o kontakt (pisownia oryginalna) - pisze pan Daniel Kornecki na jednej z facebookowej grup. Jeśli ktoś ma nagranie lub wie co to za ciężarówka, jest proszony o kontakt z panem Danielem.

Zobaczcie na to poniższe zdjęcie! Siła była ogromna!

Tafla lodu spadła na osobowe BMW. Kierowca prosi o pomoc

i

Autor: Daniel Kornecki
Sonda
Czy twoim zdaniem to był nieszczęśliwy wypadek?