Gorzów: szkoła II LO

i

Autor: SG II LO w Gorzowie (fot. archiwum).

Niebezpieczne chemikalia w II LO w Gorzowie

2022-10-06 12:16

Uczeń szkoły wniósł na jej teren niebezpieczne substancje. Sprawą zajęła się policja i straż pożarna. Strażacy nie stwierdzili zagrożenia dla zdrowia, chemikalia były szczelnie zamknięte. Dokumentacja z interwencji trafi do sądu rodzinnego. O dalszych losach młodego człowieka zdecydują też władze liceum.

Sytuacja jest opanowana, nikt się nie zatruł. Wobec ucznia zostaną wyciągnięte konsekwencje. Policjanci i strażacy działali w środę (5.10) w II LO w Gorzowie. Pojawili się w związku z chemikaliami, które do szkoły przyniósł jeden z uczniów. Policja o szczegółach nie informuje.

Mundurowi sporządzili dokumentację, która trafi do sądu rodzinnego. Na miejscu byli też strażacy, którzy sprawdzili szczelność pojemników. Chemikalia były zamknięte, nie ulatniały się, nie stwierdzono żadnego zagrożenia dla zdrowia.

Uczeń, który wniósł na teren szkoły niebezpieczne substancje bierze udział w lekcjach. W przyszłym tygodniu dyrekcja II LO zajmie się jego losem. Uczeń może dostać naganę lub zostać wydalony ze szkoły.

Jak dobrze znasz seriale Marvela? QUIZ dla fanów trykociarzy Domu Pomysłów

Pytanie 1 z 10
Matt Murdock aka Daredevil nocą był superbohaterem, za dnia zaś...
Seriale Marvela - quiz