Lombard

i

Autor: Pan z Lombardu / www.facebook.com ; Canva Pro

SERIALE

Nie żyją dwaj klienci "Lombardu" . Widzowie popularnego serialu wspominają Krzyśka i Tomka

2024-02-19 12:54

Twórcy popularnego serialu internetowego "Prawdziwy Lomabrd" przekazali w swoich mediach społecznościowych wyjatkowo smutne wieści. W tragicznych okolicznościach zmarło dwóch, dobrze znanych uczestników programu. Internauci nie kryją swojego smutku.

"Prawdziwy Lombard" to internetowa wersja popularnego polskiego serialu "Lombard. Życie pod zastaw". Odcinki umieszczane na kanale YouTube cieszą się ogromnym powodzeniem, a niektóre z nich mają ponad milion wyświetleń!

Serial ukazuje prawdziwą pracę lombardu, w którym pojawiają się realni klienci z zamiarem zastawienia swoich rzeczy. Każdego razu można liczyć na zabawne, wzruszające lub przejmujące historie z ich życia.

Śmierć uczestników "Lombardu" z pobiciem w tle

Informacja o śmierci dwóch klientów, którzy wystąpili w serialu pojawiła się w mediach społecznościowych w połowie lutego.

Z głębokim smutkiem informujemy, że odeszli od nas dwaj klienci, którzy wystąpili w naszym serialu. Będzie nam ich bardzo brakowało. Łączymy się w bólu z rodziną i bliskimi.Krzysiek został brutalnie pobity, Tomek wyszedł ze szpitala zasnął w fotelu i się nie obudził. Mikrofalówkę oddaliśmy mamie Krzyśka"

Krzysztof został pobity jeszcze pod koniec grudnia, o czym również informowali twórcy serialu:

Dnia 19 grudnia Pan Krzysztof od mikrofalówki został brutalnie pobity, aktualnie jest w śpiączce farmakologicznej i walczy o życie w szpitalu" - pisał wówczas Pan z Lombardu na Facebooku.

Internauci pogrążeni w żałobie. Wspominają uczestników

Pod postem informującym o śmierci mężczyzn pojawiły się setki komentarzy z wyrazami współczucia dla bliskich. Wielu z nich doskonale pamięta mężczyzn, o których mowa, niektórzy poznali ich nawet na gruncie prywatnym:

Krzyśka pamiętam świetnie . Był w podstawówce bardzo dobrym i inteligentnym piłkarzem , zdobył m.innymi Złota Piłkę tygodnika Ziemia Gorzowska . Wyrazy współczucia dla rodziny" pisze jeden z internautów.

Najserdeczniejsze wyrazy współczucia pamiętam szanownych panów z odcinków bardzo pozytywni szkoda bardzo" dodaje ktoś inny.

Popularny serial "Lombard. Życie pod zastaw" przyciągnął na plan... detektywa Rutkowskiego!

Czym zajmowały się te postaci z serialu "Ranczo"? Komplet punktów tylko dla uważnych widzów

Pytanie 1 z 10
Czym zajmował się Kusy?
Gwiazdy, które wychowały się na M jak miłość. Serial otworzył im drogę do kariery
Listen on Spreaker.