Michał i Dawid Kwiatkowscy

i

Autor: AKPA

Gwiazdy

Zakochany Dawid Kwiatkowski w końcu to powiedział! Fani nie będą jednak zaskoczeni

2024-03-06 8:45

Dawid Kwiatkowski zdobywa serca zarówno młodszych, jak i starszych fanek. Jako wokalista jest obecny na scenie już od dziesięciu lat i stał się jedną z prominentnych postaci w polskiej muzyce. Jednak jego życie osobiste zawsze było otoczone tajemnicą.

Wydaje się, że teraz nadszedł moment, aby rozwikłać wszelkie spekulacje, ponieważ Dawid opublikował na Instagramie swoje uczucia. O co chodzi? To już niedługo się dowiemy!

Niedawno Dawid Kwiatkowski ogłosił, że rezygnuje z programu "The Voice Kids", który był emitowany na antenie TVP2. Decyzja ta wynika z jego pragnienia skupienia się na planach związanych z muzyką i własnym twórczym rozwojem. Teraz artysta czerpie inspirację do tworzenia nowych utworów, podróżując ze znajomymi i odkrywając siebie. W wyniku tego emocjonalnego wyznania, wszyscy wierni fani zostali zaskoczeni, ale w pozytywny sposób.

A jak kiedyś wyglądał Dawid Kwiatkowski? Zobaczcie tylko na te zdjęcia!

Obecnie wokalista przebywa na wyjeździe ze swoimi przyjaciółmi, a trafił do miejsca na świecie, które ma szczególne znaczenie dla niego - Paryż. To właśnie tam, w 2002 roku, jego brat Michał zaczynał swoją przygodę muzyczną jako muzyk, wokalista, producent i kompozytor. Właśnie on osiągnął sukces muzyczny we Francji, a młodszy Dawid również pragnął pójść tą drogą. Dla polskich fanów to dobre wieści, że los Dawida potoczył się inaczej, ponieważ w przeciwnym razie być może nigdy nie mielibyśmy okazji usłyszeć go na scenie.

Przyrodni brat odegrał jednak ogromną rolę w życiu Dawida, za co wokalista oficjalnie podziękował mu podczas Polsat SuperHit Festiwal 2023, kiedy to stanął przed pełną widownią. Powiedział: "To ta osoba, dzięki której dziś tu jestem. On wyjechał do Paryża, rozpoczął swoją karierę i przesłał mi pieniądze, abym mógł kształcić się muzycznie. To właśnie dzięki niemu prawdopodobnie stoję tutaj teraz. Kocham cię bardziej niż słowami mogę wyrazić. Ty byłeś pierwszym, który uwierzył w moje możliwości."

Jak dobrze znasz Dawida Kwiatkowskiego? Sprawdź się w naszym QUIZIE!

Quiz o Dawidzie Kwiatkowskim

Pytanie 1 z 10
Na początek coś łatwego. Skąd pochodzi Dawid Kwiatkowski?
Dawid Kwiatkowski chciałby uciec z Polski. Szczere wyznanie w piosence Café de Paris
Dawid Kwiatkowski: „Chyba nie ma dnia, kiedy nie ryczę… Jestem romantykiem”
Sonda
Czy lubisz twórczość Dawida Kwiatkowskiego?