Monopoly

i

Autor: Canva

QUIZ

Najlepsze gry planszowe na świecie! Rozpoznaj po planszy co to za gra. QUIZ

2024-04-09 14:08

Planszówki od lat cieszą się ogromną popularnością zarówno wśrod małych jak i dużych. To świetny sposób na spędzenie wolnego czasu, rozbudzający wyobraźnię i pozwlajaący na oderwanie się od szarej rzeczywistości. Jeśli też ejsteś fanem planszówek koniecznie rozwiąż nasz quiz planszowy i sprawdź, czy rozpoznasz grę po zdjęciu planszy.

Dlaczego warto grać w gry planszowe?

Zalet grania w gry planszowe jest bardzo wiele. To świetny sposób na spędzenie wolnego czasu z bliskimi. W planszówki można grać zarówno w pochmurny jak i w słoneczny dzień! A dlaczego warto?

Przede wszystkim dlatego, że gry planszowe rozwijają wyobraźnię, niezależnie od wieku. Najmłodszych uczą współpracy, integracji w grupie i radzenia sobie z własnymi emocjami, a także pomagają ćwiczyć małą motorykę. Dorosłym pozwalają natomiast na miłe spędzenie wolnego czasu i zapomnienie, choć na chwilę, o trudach codzienności. Rozwijają też logiczne myślenie, wspierają analizę i uczą jak odczytywać fakty oraz znajdować najlepsze rozwiązania.

Nic dziwnego, że sięga po nie coraz więcej osób! Zwłaszcza, ze obecnie na rynku dostępna jest bardzo bogata oferta gier planszowych, zarówno przygodowych, logicznych, edukacyjnych jak i dedykowanych określonej liczbie graczy. A Ty, jak dobrze je znasz?

Najlepsze gry planszowe na świecie. Rozpoznasz je po zdjęciu?

Quiz: Znane i lubiane gry planszowe. Rozpoznasz po zdjęciu co to za gra?

Pytanie 1 z 9
Co to za gra?
Monopoly
BookGame 2024. Tak bawili się uczestnicy targów i festiwalu gier planszowych w Krakowie