gorzów Mozil

i

Autor: Michał Hachlica/commons.wikimedia.org Czesław Mozil podczas jednego z koncertów.

Mozil i filharmonicy czyli rozrywkowy "Dobry Wieczór Gorzów"

2021-07-09 16:38

Kolejny muzyczny weekend w centrum miasta. Gorzowianie chętnie korzystają z darmowych propozycji i czasem trudno o wolne krzesełko. Jednak klimat jest zupełnie inny, gdy wokół rozbrzmiewa muzyka.

W sobotę (10.07) monodram, stand up i koncert w jednym za sprawą Czesława Mozila, duńsko-polskiego artysty, byłego jurora, wiecznego marzyciela.

Dlaczego w trakcie pandemii lepiej być artystą w Polsce, niż fretką w Danii? Dlaczego Internet nigdy nie zastąpi koncertów, a "sieć" to wcale nie tak dobre miejsce? Co to w ogóle jest ten lockdown? A co ważniejsze: co to znaczy "być seniorem". Czesława Mozil zabierze gorzowską publiczność w przewrotną, zabawną, muzyczną podróż. Wplecione w nią zostaną największe hity artysty- "Zanim pójdę", "Z miłości", "Maszynka do Świerkania".

gorzów dobry wieczór koncert

i

Autor: gorzow/facebook.com Cykl koncertów DWG jest oblegany.

Za nim wystąpi Czesław Mozil, przed nim zaprezentują się gorzowscy filharmonicy. W swoim rozrywkowym repertuarze ujęli piosenki między innymi Zbigniewa Wodeckiego, Eltona Johna czy Pharella Wiliamsa. Początek koncertów o godz. 19. Wstęp wolny. Z kolei na niedzielę (11.07) zaplanowano irlandzkie i bałkańskie rytmy.

Lewandowski grał z kibicami w piłkę na ulicy

Gwara - Sprawdź, czy zrozumiesz, co do Ciebie mówią w innych regionach Polski

Pytanie 1 z 12
Jeżeli ktoś zaproponuje Ci na Warmii i Mazurach "anielskie ruchańce" to znaczy, że...