Gorzów: młody obywatel

i

Autor: Stowarzyszenie Novum Pierwsze dwa numery "Młodego Obywatela" ukazały się w 2020 roku. (fot. archiwum)

Gorzów: „Młody Obywatel” czeka na młodych redaktorów

2021-07-05 15:55

Kolejny raz gorzowska organizacja tworzy młodzieżowe media obywatelskie. Trwa nabór chętnych, którzy chcą dołączyć do redakcji czasopisma Młody Obywatel i telewizji internetowej o tym samym tytule. Zainteresowani powinni kontaktować się ze Stowarzyszeniem Novum.

Dołącz do zespołu „Młodego Obywatela”. Gorzowskie Stowarzyszenie Novum ogłasza nabór do czasopisma i telewizji obywatelskiej. Do redakcji mogą dołączyć młodzi Lubuszanie, którzy nie ukończyli 35 roku życia. Poszukiwane są osoby, które chcą pisać, albo chcą sprawdzić się z mikrofonem przed kamerą. „Młody Obywatel” jako czasopismo i telewizja podejmuje różne tematy: kulturalne, sportowe, społeczne i obywatelskie.

Jest to nabór dla osób, które chciałyby dołączyć do redakcji, zdecydować jaki kształt ma przybrać czasopismo, jakie działy powinny się tam znajdować. Szukamy również osób, które chcą pisać tworzyć i te prace publikować w „Młodym Obywatelu”. Chcemy opowiadać o wszystkim co jest ważne dla młodych Lubuszan - mówi Mariusz Sobkowiak, prezes stowarzyszenia.

Gorzów: młody obywatel tv

i

Autor: SG Strona młodzieżowej telewizji internetowej "Młody Obywatel TV".

Szczegółowe informacje dotyczące zasad współpracy z Młodym Obywatelem znajdziecie na Facebooku Stowarzyszenia Novum. Na chętnych organizacja czeka do 10 sierpnia. Projekt finansowany jest z budżetu marszałka województwa lubuskiego.

"Więcej niż jedno zwierzę". Największe wpadki w "Familiadzie" [QUIZ]

Pytanie 1 z 10
Jaka odpowiedź padła, gdy Karol Strasburger powiedział: "Więcej niż jedno zwierzę to..."?