oskar paluch

i

Autor: FB Stal Gorzów

Moje Bermudy Stal Gorzów: Czas na juniorów?

2022-09-28 15:57

Nie od dziś wiadomo, że siłą żużlowych klubów są wychowankowie. Długo było tak też w Stali i warto do tych wzorców wracać.

Medale rozdane sezon żużlowy zakończony. Dla Moje Bermudy Stali Gorzów na drugim miejscu​. Wiadomo też , że w przyszłym sezonie w gorzowskim zespole nastąpią spore zmiany. Najważniejsza z nich to odejście z klubu Bartosza Zmarzlika. Tej wyrwy nie da się zapełnić ale też nie należy załamywać rąk tylko myśleć o następcach. Dlatego zdaniem niektórych żużlowych obserwatorów w Stali powinno się teraz skupić na młodzieży i wzmocnić formacje juniorską.

Musimy szukać juniorów i taki jest mój pomysł na tą drużynę. Budowa od juniorów przez najbliższe trzy lata i zobaczymy co z tego wyjdzie. Mówi Robert Borowy dziennikarz i autor książek o Stali Gorzów.

Polecany artykuł:

Warta Gorzów z tęgim laniem

Na razie w formacji juniorskiej pewniakiem do przyszłorocznych startów jest Oskar Paluch. Kto jeszcze. Z pewnością niedługo się dowiemy. Wiadomo już że w kolejnym sezonie trzon zespołu zostanie zachowany bo kontrakty z klubem chcą przedłużyć Martin Vaculik, Szymon Woźniak i Anders Thomsen a dojść ma też Oskar Fajfer.

QUIZ. Historia i teraźniejszość. Większość pada przy piątym pytaniu!

Pytanie 1 z 10
Bolesław Chrobry został koronowany na króla Polski w...
Iga Świątek: Mam nadzieję, że jestem dobrym szefem, ale to skomplikowane