Gorzów: miecia

i

Autor: facebook.com/innekogorzow

Ekologia Gorzów

Miecia przyjeżdża do Gorzowa. Kiedy?

2023-04-17 15:30

Miecia to niezwykła śmieciarka, bo edukacyjna. Przemierza całą Polskę, żeby uczyć dzieci segregowania śmieci i zachowań ekologicznych. Wkrótce odwiedzi maluchy z Gorzowa. Dzieci będą mogły nie tylko ją obejrzeć, ale też wejść do środka i sprawdzić co tam skrywa.

Kiedy śmieciarka Miecia przyjedzie do Gorzowa?

Miecia przyjedzie do Gorzowa i będzie czekał na dzieci. ​To jedna z atrakcji sobotniej (22.04) akcji „Wymień odpady na kulturalne wypady”. Miecia to edukacyjna... śmieciarka. Maluchy, które pojawią się z rodzicami na rynku GRH będą mogły wejść do środka i przebyć drogę jaką pokonują odpady, które trafiają do prawdziwych śmieciarek.

Tam będzie zjeżdżalnia dla najmniejszych dzieci i całe stoisko edukacyjne. To jest specjalna śmieciarka, jedyna w Polsce, która nie służy do odbioru odpadów, tylko do edukacji. To rzecz nietypowa i przez cały dzień będzie dostępna dla dzieci - mówi Łukasz Marcinkiewicz, prezes Inneko.

Wymień odpady na kulturalne wypady w sobotę na ryneczku przy Jerzego od godziny 11. Można przynieść popsute urządzenia RTV AGD, puszki, butelki plastikowe, makulaturę i w zamian odebrać wejściówki na wydarzenia kulturalne albo sportowe.

Harry Potter: ARCYTRUDNY QUIZ dla fanów młodego czarodzieja- część II!

Pytanie 1 z 10
Jak na imię miała matka Fleur Delacour ?